Skocz do zawartości

AtlantiC City mam mieszkanie szukam pozostalych chetnych


fk4

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jade w tym roku do ac i szukam ludzi do wspolnego mieszkania

mieszkanie jest w Ventor City koszt to 80$ za tydzien

dwa poziomy 3 pokoje maxymalnie ok 10 osob moze w nim zamieszkac ja jestem pierwsza osoba wiec pozostale miejsca sa wolne...

okolica podobno ladna i bzpieczna

mieszkanie wynajmuje Polak ale jest mozliwosc rezerwacji na poczatek czerwca np dla dajmy na to 2 osob itd gosc chce poprostu zapelnic mieszkanie mozliwosc rezerwacji

fk4@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 800 TYLKO 80 $ ....

to jest mało.

ale troche za duzo osob 10 osob to ja dziekuje

w zeszlym roku mieszkalem w 10 osob w apartamencie z 2 lazienkami (pelen wezel sanitarny) kuchnia 3 duze pokoje.... masakra... oprocz tego ze za duzo osob nie da sie wyspac to nie wspominam ze te osoby byly nam obce bo sie poznalismy na miejscu.. odradzam wszysstkim.

max 6 osob, zawsze mozna dojsc do jakiegos porozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co pisze i umiem liczyc :D chodzi mi o to czy za takie mieszkanie 800(10 osób x80$)$ na tydzień to dużo, bo to wychodzi około 2200-2400$ (odpowiednio 9-10 osób)za miesiąc za wynajem mieszkania.

Czy da sie znaleść jakieś ludzkie warunki taniej niż te 80$ w okolicy Resorts, albo promieniu 45min dojazdu do Resorts:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 osób i dwie łazienki? ehh komfortowe warunki. :P

ja w ostanim sezonie mieszkałem 13osób + 1łazienka... i nie pozabijaliśmy się, nawet ekscesów większych nie było. najwżniejsze w takim układzie są dwie rzeczy:

1. aby nie było marudnych, długogrzebiacych się kobiet... bo one to mają normalnie wrodzone :D

2. jak masz fajnych ludzi to wszystko da się pogodzić i ludzie mówią że nawet lepiej jechać samemu i poznać ludzi na miejscu. Z naszej trzynastki nikt się prawie nie znał wcześniej... poznaliśmy się dopiero na miejscu. I wszyscy dotrwaliśmy razem do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 osób i dwie łazienki? ehh komfortowe warunki.  :lol:  

ja w ostanim sezonie mieszkałem 13osób + 1łazienka... i nie pozabijaliśmy się, nawet ekscesów większych nie było. najwżniejsze w takim układzie są dwie rzeczy:

1. aby nie było marudnych, długogrzebiacych się kobiet... bo one to mają normalnie wrodzone :D

2. jak masz fajnych ludzi to wszystko da się pogodzić i ludzie mówią że nawet lepiej jechać samemu i poznać ludzi na miejscu. Z naszej trzynastki  nikt się prawie nie znał wcześniej... poznaliśmy się dopiero na miejscu. I wszyscy dotrwaliśmy razem do końca  :D

większe ekstremum 15osób i 1 łazienka :P i obyło się bez większych kłopotów, a kobietki mieliśmy super i szybko się uwijały za to co niektórzy faceci mogli siedzieć po kilkadziesiąt minut pod prysznicem

cała grupa składała się 3 mniejszych grup, które się spotkały i postanowiły razem zamieszkać, zdarzały się różne sytuacje, niektórzy się pokłócili na amen ale dotrwaliśmy w pełnym składzie do końca

80$ za tydzień to moim zdaniem sporo i sam szukałbym raczej czegoś tańszego, ale różne mają ludzie wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...