Skocz do zawartości

Jak wygląda wizyta w konsulacie??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) czy ktoś mógłby mi opisać wizytę w konsulacie? Jeżeli jestem uczestnikiem W&T to czy mogę mieć problemy z uzyskaniem wizy? Jakie najczęściej pytania zadaje konsul? Co to są te "żółte karteczki"? kiedy ją dostaję? Co mam z nią zrobić? Ogólnie proszę Was o pomoc. Czasu mam mało bo już jutro w stolicy mam rozmowę:D Trochę się stresuję tym wszystkim, boję się rozmowy po angielsku:(. Proszę również o wypowiedź osób które również brały udział w programie W&T, które mają już konsulat za sobą:D dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli nie masz jakiejś kryminalnej przeszłości i nie nakłamałeś w dokumentach, to nie masz się czego obawiac. Wizyty w ambasadzie osób wyjeżdżających na W&T są ekspresowe, a przy okienku stoisz średnio minutę, z czego ok. 20sekund zejdzie Ci na skanowanie paluszków :P Rozmowa jest tendencyjna :D Konsul spyta jak się masz (obowiązkowo) na samym początku, potem dokąd jedziesz, jako kto będziesz pracował, czy byłeś już kiedyś w Stanach no i w tym momencie najprawdopodobniej pożyczy Ci miłych wakacji.

Głowa do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam rozmowe w Wawie bo mieszkam w Lublinie i poniewaz do Wawy mam bliżej to załatwili mi konsula w Wawie, a załatwiałem wyjazd w biurze z Katowic bo polecili mi te biuro znajomi i druga sprawa to taka, że te biuro ma bezpośredni kontakt z moim miejscem pracy:) a jeżeli chodzi o pytania to Drogi Duszku nie rób sobie jaj bo dla mnie to naprawdę ważne, więc jeszcze raz Was proszę napiszcie mi co mogą mnie się pytać, pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...