Skocz do zawartości

California, Yosemite Park


Rekomendowane odpowiedzi

ju_ulka no to fajnie:) jedziesz może z biura "yes"? bo ja też jadę przez katowice:) miałaś już może rozmowę z konsulem? ja jutro mam i mam stresa:( ja jadę dokładnie 12 czerwca z kolegą i trzema koleżankami jeśli oczywiście dostaniemy jutro wizę (tfu tfu żeby nie zapeszyć:D) skoro już tam jedziesz 2 raz to opowiedz troszke cos o tej pracy, gdzie dokladnie pracowalas? co ciekawego robilas? sa tam jakies wilki i niedzwiedzie w tym parku??:D mozna cos ciekawego tam porobic w wolnym czasie jak wogole taki jes? no jesli mozesz to napisz wszystko co tylko sie da o pobycie tam o pracy o zyciu o czasie wolnym i inne ciekawostki:) papa pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku jade przez work experience, konsulat prawdopodobnie bede miala w przyszlym tyg albo w ostatnim tyg kwietnia bo wylatujemy 2 maja w kazdym razie jutro maja przeslac nasze wnioski wizowe do konsulatu i tez troche juz zaczynam sie stresowac mimo ze to drugi raz hehe (daj znac jak bylo w konsulacie) co do biura yes to chyba jestescie ta grupa o ktorej kolega mi wspominal ktory byl rowniez w zeszlym roku w yosemite i w tym roku tez sie wybiera... co do pracy to pierwszy raz bedac tam to dostaniecie to co akurat bedzie wolne, ja w zeszlym roku pracowalam w pizzeri The Loft na stanowisku food server a we wrzesniu dodatkowo jako hostessa w Ahwahnee Hotel... dodam ze naprawde mozna zaoszczedzic bo tak naprawde nie ma gdzie kasy wydawac a na utrzymanie sporo sie nie wydaje, a jesli bedziecie pracowac np tak jak my jako food server to bedziecie miec wyzywienie za darmo... co do zwierzat to owszem sporo niedzwiedzi, wilkow nie widzialam ale ponoc kojoty grasowaly :lol::D:D co do czasu wolnego to do naszej dyspozycji jest silownia, 2 baseny i pracownicy maja znizki na atrakcje jakie sa oferowane, poza tym dookola gory takie wyprawy polecam bo widoki niesamowite i koniecznie trzeba pojsc na Half Doma, organizowane tez sa wypady tzn co miesiac jest grafik wypadow np do jakiegos miasta no zakupy, czasem na mecz sie trafi jesli jest sezon i wiele innych wiec mozna sie zapisywac, zreszta jak juz bedziecie na miejscu to sie zorientujecie co i jak zwlaszcza ze jak przyjedziecie to my juz bedziemy na miejscu :D , no i ogolnie to naprawde warto do yosemite pojechac :D:D:P

________________________

2 maj --> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedziesz w Wawonie to raczej rzadko bedziemy miec kontakt ze soba dlatego ze od Yosemite Valley - co jest jakgdyby sercem Yosemite NP - Wawona jest troche oddalona tzn na południu to bedzie jakas godzine albo troche ponad jazdy samochodem od Yosemite Valley, i szczerze bylam tam tylko przejazdem, chcialam w zeszlym roku do wawony zlozyc BID-a ale zrezygnowalam z tego wzgledu ze to juz wogole jest dziura i nic tam nie ma poza hotelem, to chyba jest dobre do osob ktore by chcialy byc "na koncu swiata" musze przyznac ze tez myslalam ze bedziemy tam pracowac ale sie okazalo inaczej... mysle ze tak jak wszyscy co jada pierwszy raz dopiero na miejscu dowiecie sie gdzie was przydziela tak jak zwykle robia bo beda patrzec po tym, gdzie akurat jest zapotrzebowanie i watpie zebyscie mieli scisle okreslona pozycje w ofercie pracy z tego powodu, tak naprawde nie bedziecie mieli wplywu na stanowisko jakie wam przydziela ale to nie powod do zmartwienia bo i tak przyjedziecie w miare wczesnie... co do jezyka to nie martw sie, moj nie jest rewelacyjny a bylo spoko, pracowal tez ze mna chlopak ktory mial male pojecie o angielskim a nie wyrzucili go z tego powodu, wiec to naprawde nie jest powod do obaw

_________________________

2 maj ---> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...