Skocz do zawartości

co to znaczy??????


Rekomendowane odpowiedzi

Ready to be placed — your application is currently being circulated around camps/resorts. If you are pre—placed, your application has been forwarded to your specific camp.

Moja kolezanka w swojej aplikacji pod statusem miala napisane ze ma guaranteed place (ale jeszcze nie miala znalezionego)a ja mam to co powyzej czyli ze nie mam gwarantowanego jak ona tak??? jezeli ktos potrafi mi to wytlumaczyc bede wdzieczna

mojej kolejne pytanie tyczy sie wizy tzn mam stary paszport na ktorym nie mam zdjecia ktorego podobno teraz wymagaja tzn bez usmiechu i z odkrytymi uszami czy do tej karty wizowej musze specjalnie wyrabiac tego ty[pu zdjecia czy wystarcza starsze ktorych uzylam do potrzebnego paszportu??

z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ready to be placed — your application is currently being circulated around camps/resorts. If you are pre—placed, your application has been forwarded to your specific camp.

W oczekiwaniu na placement - W tym momencie twoja aplikacja zostala umieszczona w bazie i dyrektorzy campow/resortow maja do niej dostep i jezeli jakis camp bedzie zainteresowany zatrudnieniem Cie, twoja aplikacja zostanie przeslana do konkretnego campu i zmieni Ci sie status na "You have been placed."

Moja kolezanka w swojej aplikacji pod statusem miala napisane ze ma guaranteed place (ale jeszcze nie miala znalezionego)a ja mam to co powyzej czyli ze nie mam gwarantowanego jak ona tak??? jezeli ktos potrafi mi to wytlumaczyc bede wdzieczna

Zgadza sie Twoja kolezanka ma juz zagwarantowane miejsce na campie, a na jakim dokladnie bedzie campie moze sie dowiedziec tuz przed wylotem albo bedac juz w USA.

mojej kolejne pytanie tyczy sie wizy tzn mam stary paszport na ktorym nie mam zdjecia ktorego podobno teraz wymagaja tzn bez usmiechu i z odkrytymi uszami czy do tej karty wizowej musze specjalnie wyrabiac tego ty[pu zdjecia czy wystarcza starsze ktorych uzylam do potrzebnego paszportu??

z gory dziekuje za odpowiedzi

Jezeli masz stary paszport wazny conajmniej do maja 2008 i w miare aktualne zdjecie w nim to moze byc.

A do wizy i tak musisz wyrobic nowe zdjecie spelniajace okreslone wymogi

Tu masz informacje na temat zdjec:

http://polish.krakow.usconsulate.gov/non-i...fotografie.html

http://campamerica.pl/campower_wizy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...