Skocz do zawartości

Willliamsburg - VIRGINIA


KLOPS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy ktoś coś moze mi powiedzieć o tym miejscu?

Jadę do pracy na terenie Klubu golfowego, zastanawiam sie czy to miasto, miasteczko, czy wiocha i jak tam z druga pracą może być,; jak z mieszkaniem i życiem - czy jest drogie?

Dzięki i pozdrawiam....gdyby ktoś chciał to mogę udzielic info o Long Island, NY, Amagansett. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj gorąc tam jest straszny :D nie radze ruszać się do pracy bez kremu z DUŻYM filtrem(na początek nawet 50 nie zaszkodzi 8) )

o Kingsmillu za dużo nie wiem bo pracowałem w Water Country, natomiast Williamsburg to powiedzmy że miasteczko, miejscowość jest specyficzna bo rozstrzelona na bardzo dużym obszarze, nie ma centrum, w którym koncentrowałoby się życie, ogólnie jest tam nudno i w wolny dzień nie ma co ze sobą zrobić, a ratunkiem są wycieczki np. do pobliskiej Virginia Beach, życie raczej tanie, zakupy przeważnie robi się w Farm Fresh albo Food Lion, w wolny dzień w Wallmarcie, gdzie jest taniej, ale znajduje się na obrzeżach miasta. Co do mieszkania to nie pomogę bo miałem gwarantowane przez pracodawcę. Drugiej pracy szukałem u mojego pracodawcy czyli Water Country i Bush Gardens, nie wiem czy ludzie z Kingsmilla mogą pracować w WC/BG, podobno były z tym jakieś problemy, ale nie pamiętam dokładnie jakie, drugą pracę w mieście podobno można znaleźć, znałem ludzi pracujących w restauracjach i hotelach, ale były to pojedyncze przypadki więc nie wiem ile tak naprawdę jest tych miejsc pracy.

Na razie tyle

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williamsburg to miasteczko dość mocno rozciągnięte, odległości tam są spore i bez jakiegoś środka lokomocji trudno tam się przemieszczać. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to głównie w motelach, czteroosobowe pokoje w cenie 70 - 80 USD od osoby za tydzień, najtańsze i najbardziej oblegane przez watowiczów to Historic Inn na Bypass Rd, RodeWay Inn na Richmond Rd. Z drugą pracąto jest tak, że im później, tym trudniej ją znaleźć, latem jest tam bardzo dużo studentów z europy i nie tylko i naprawdę jest tłoczno. Znalezienie pracy płatnej więcej niż 8 USD graniczy z cudem, poza tym niektórzy pracodawcy chcą zatrudniać tylko amerykanów, bo zależy im na tym żeby taki pracownik został na dłużej, min. pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...