Skocz do zawartości

tanie bilety lotnicze


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie do SF i jutro ide do biura podrozy dzialac w sprawie biletu. Przez tel gosc powiedzial ze w granicach 2500-2800 sie spokojnie zmieszcze, do tego podal mi 2 opcje (obie z WAW) - jedna na SFO z 2 przesiadkami, a druga bezposrednio na SMF (Sacramento) - moj ostateczny cel podrozy z 3 przesiadkami. To realne ceny? Zaznaczam ze podawal mi ceny ostateczne - z oplatami lotniskowymi i prowizja dla biura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wybieram sie do SF i jutro ide do biura podrozy dzialac w sprawie biletu. Przez tel gosc powiedzial ze w granicach 2500-2800 sie spokojnie zmieszcze, do tego podal mi 2 opcje (obie z WAW) - jedna na SFO z 2 przesiadkami, a druga bezposrednio na SMF (Sacramento) - moj ostateczny cel podrozy z 3 przesiadkami. To realne ceny? Zaznaczam ze podawal mi ceny ostateczne - z oplatami lotniskowymi i prowizja dla biura.

to tanio jak na bilet zalatwiany przez biuro, ja w zeszlym roku mialam propozycja do SF za 4700 :shock: ostatecznie laskawie zaproponowali mi za 3500 i bylam zmuszona sie na niego zgodzic

____________

2 maj ---> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przez biuro konsultingowe (jade z go2usa) tylko zupelnie inne biuro podrozy. To tanio jak na bilet zalatwiany samemu?

zle przeczytalam teraz widze, wydaje mi sie ze do najdrozszych bilet znowu nie nalezy chociaz mysle ze taniej daloby sie kupic chociaz teraz nie orientuje sie w cenach

____________

2 maj ---> California 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do Chicago zaplacilem 2200 ale bez przesiadek :P jakies tydzien temu...

Wiec uwazam te tanio... :D Wole doplacic te 200-300 zl i nie latac na tych lotniskach :lol: W zeszlym roku mialem przesiadke w Paryzu to byla masakra 30 minut mialem na przesiadke ;) To bylo straszne... Ale poczekali na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zarezerwowalem bilecik na czerwiec WAW >> CDG >> SFO >> CDG >> WAW. Tez mam niestety krotka przesiadke - 45 min miedzy terminalami 2B i 2E:/ Podobno nie zapomina sie takich przesiadek na CDG :P

Ma ktoś moze jakies fajne mapki, albo porady ad przesiadek w Paryzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem teraz przesiadke kilka dni temu na CDG takze z 2B na 2E(mialem godz do odlotu) od wyjscia z samolotu do dojechania na terminal 2E i dojscia pod moja bramke zajelo 20 min, wiec da rade...a i tak samolot wystartowal godz pozniej,,bo czekal na wszystkich innych zagubionych ..wiec nie martw sie AirFrance slynie z "punktualnosci" ...

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...