Skocz do zawartości

Czy leci ktoś 1. lub 2. czerwca do NY?


noki

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

Ja mam w planach wylot 1. badz nawet troche wczesniej, to akurat jest piatek, wiec ceny biletow pewnie ida w gore od tego dnia. Moge sie mylic, ale taniej powinno byc do czwartku, a pozniej od poniedzialku. Ci , ktorzy maja juz bilety, mozecie napisac, ja nie cala cene, to w jakim przedziale sie zmiesciliscie??

Danus... jedziesz moze do Foxa?? I czy nie mieszkalas przypadkiem w zeszlym roku na RHill??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przylatuje na JFK 6 czerwca o 20:00 i teraz pytanie.

Moim miejscem docelowym jest Ocean City(MD).

Najwczesniejsze polaczenie mam z NY dopiero o 8 rano! (greyhound)

Co w tym czasie robic??( 12h lol)

Czy zna ktos jakies inne polaczenia do z NY do OC???

Bo nie usmiecha mi sie siedzenie 12h na lotnisku a na nocleg tez troche kasy szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

Ja mam w planach wylot 1. badz nawet troche wczesniej, to akurat jest piatek, wiec ceny biletow pewnie ida w gore od tego dnia. Moge sie mylic, ale taniej powinno byc do czwartku, a pozniej od poniedzialku. Ci , ktorzy maja juz bilety, mozecie napisac, ja nie cala cene, to w jakim przedziale sie zmiesciliscie??  

Danus... jedziesz moze do Foxa?? I czy nie mieszkalas przypadkiem w zeszlym roku na RHill??

Pozdro

Ja przylatuje na JFK 6 czerwca o 20:00 i teraz pytanie.

Moim miejscem docelowym jest Ocean City(MD).

Najwczesniejsze polaczenie mam z NY dopiero o 8 rano! (greyhound)

Co w tym czasie robic??( 12h lol)

Czy zna ktos jakies inne polaczenia do z NY do OC?Pytajnik

Bo nie usmiecha mi sie siedzenie 12h na lotnisku a na nocleg tez troche kasy szkoda...

Ja lece do Foxa, chce kupic bilet na 1. lub 2. lecz szukam sobie kompana, chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...