Skocz do zawartości

Alitalia - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

ta Alitalia to paranoja, opóznienia, lot miałem raz odwolany, ostatnio zostawili cały kontener bagazy w mediolanie, wróciły zniszczone doszczetnie, w walizki mojej koleznaki oderwali wszystko kółka, rączki, suwak nawet, paranoja

Jeden z wielu filmików o obsłudze bagaży na lotnisku:

http://www.youtube.com/watch?v=8CNgofN6Dgs

Airline not responsible...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Zgadzam sie z Duszkiem! Najważniejsze, aby bagaże bezpiecznie doleciały na miejsce, a takie sprawy jak muzyka na kanale albo filmy - to w ogole rzeczy nieistotne. Oczywiście, dobrze kiedy na pokladzie samolotu jest mila i usmiechnieta obsluga (lufthansa jest zdecydowanym faworytem), ale to jest przeciez jedyne pare godzin lotu wiec w czym problem- nikt z tego powodu jeszcze nie umarl.  

no nie wiem, lot na zachod np. do seattle z kopenhagi to okolo 9h30m, czyli nie takie jedyne pare godzin - sprobuj tak poleciec pare razy w ciagu kilku miesiecy i zobaczysz jakim wybawieniem sa lcd screeny.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to trochę nie na temat- nawiązałam jedynie do wypowiedzi wcześniejszej osoby. Uważam ze niektórzy przesadzają z tym narzekaniem (chodzi mi o te glupkowate argumenty, ze ciasno, ze muzyka nie taka, ze jedzenie niedobre itd). Lecialam juz 3 razy do usa, kazdy lot trwal 9 godzin i przezylam- inni zreszta tez :) Dla mnie najwazniejsze jest, zeby bezpiecznie doleciec (wraz z bagazem) i napic sie piwka za darmo :D reszte da sie zniesc. jak jedzenie komus nie smakuje to moze sobie zrobic kanapki......

Nawiazując jeszcze do linii lotniczych, to zgadzam sie z opinia ze Lufthansa jest najlepsza! o

Obsługa baaardzo mila, z bagazem wszystko ok, nigdy nie spotkalam sie z negatywna opinia na ich temat. W tym roku lece united airlines w jedna strone a wracam lufthansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to trochę nie na temat- nawiązałam jedynie do wypowiedzi wcześniejszej osoby. Uważam ze niektórzy przesadzają z tym narzekaniem (chodzi mi o te glupkowate argumenty, ze ciasno, ze muzyka nie taka, ze jedzenie niedobre itd). Lecialam juz 3 razy do usa, kazdy lot trwal 9 godzin i przezylam- inni zreszta tez :) Dla mnie najwazniejsze jest, zeby bezpiecznie doleciec (wraz z bagazem) i napic sie piwka za darmo   :D  reszte da sie zniesc. jak jedzenie komus nie smakuje to moze sobie zrobic kanapki......

Nawiazując jeszcze do linii lotniczych, to zgadzam sie z opinia ze Lufthansa jest najlepsza! o

Obsługa baaardzo mila, z bagazem wszystko ok, nigdy nie spotkalam sie z negatywna opinia na ich temat. W tym roku lece united airlines w jedna strone a wracam lufthansa.

a ja bardzo lubie kiedy jestem miło obsługiwany, kiedy ktoś proponuje mi coś do picia w banku, kiedy szukając noclegu obcy ludzie oferują mi pomoc, kiedy w miejscu pracy wszyscy sobie nawzajem pomagają, kiedy niechcący potrącając przechodnia na ulicy to on pierwszy mnie przeprasza, kiedy wchodząc do windy obcy ludzie się do mnie uśmiechają, słowem bardzo lubie USA i mam nadzieje, że kiedyś w Polsce też tak będzie, bo wbrew pozorom najbardziej brakuje nam właśnie takich drobiazgów

zawsze po każdym powrocie z USA jest tak samo, właśnie takie rzeczy najbardziej rzucają się w oczy, i nawet pojęcia nie mamy jak bardzo są ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...