Jump to content

Alaska - co o tym sądzicie?


Recommended Posts


     

Nazwy fabryki jeszcze nie znam, wiem, że ma to być w samym mieście. Jade tam razem z dziewczyną. Jedziemy z Guliwera z Poznania. W Ketchikan będziemy od 15 czerwca.

Biletów jeszcze nie mamy i zastanawiam się jak to najpleiej zrobić. Wstępny plan jest taki żeby lecieć do Seattle, zostać tam np. 1 lub 2 dni a następnie lecieć ze Seattle do Ketchikan.

Wydaje mi się, że to chyba dobre rozwiązanie...

A wy jak planujecie się tam dostać?

Link to comment
Share on other sites

Ja planuję lot na 7 czerwca(w kontrakcie tez mam prace od 15.06),ale jedziemy wczesniej,bo jak to określił nasz pracodawca,kto pierwszy ten ma lepsze stanowisko(heheh)-- zobaczymy czy miał racje.

Planujemy leciec z Berlina do seattle i pozniej do Ketchikan.Ponoc takie połaczenie jest najlepsze i tansze. Jak bilet zmiesci sie do 4000zł to bedzie dobrze. Pozdrawiam;-)

Link to comment
Share on other sites

Trident znajduje się blisko centrum tej ogromnej aglomeracji :) 10 minut spacerkiem do downtown. Blisko będziecie mieli duży sklep spożywczy Tatudas oraz bazę Cost Guard :D Uwazajcie są bardzo czuli na punkcie podpływania łodkami do liniowców oraz na przekraczania predkosci na kanale pomiędzy miastem a lotniskiem. Poza tym to ciche i spokojne miasteczko.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tez bede pracowac w Ketchikan w przetworni E.C. Phillips & Son; nie za bardzo wiem czego sie spodziewac (oprocz ciezkiej pracy heh :) Chetnie dowiedzialbym sie cos n.t. tego pracodawcy...

P.S. Lukasz84 a z jakiego biura dostales ta oferte?

Link to comment
Share on other sites

Jade razem z dziewczyną z Poznania, z biura Guliwer. Powiedzieli mi, że to jest sprawdzony pracodawca, długo z nim współpracują i mają bezpośredni kontakt. Przetwórnia jest podobno w centrum, ok 10 min od McDonalds i innych tego typu rzeczy.

W Ketchikan będziemy ok 12 czerwca

mój e-mail: zemarko@horyzont.net

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...