Skocz do zawartości

Norden, california, h2b, studentpoint....prosze o opinie...


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, zwracam sie szczegolnie do ludzi ktorzy wyjechali na h2b do norden ze studentpoint....jak wrazenia...? czy studentpoint wywiazal sie ze wszyskiego..?...oferta pracy zadowalajaca...?...Chce z nimi wyjechac na sezon zimowy...ale nie wiem czego sie spodziewac..juz maja obsoowe z pracodawca do ktorego sie zglosilem (zostal wycofany...co kolwiek to znaczy)...takze mam pewne obawy...a moze tez ktos ma podobna sytuacje ze studentpoint...Za kazde info bede wdzieczny...Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

skoro zostal wycofany tzn moze ze nie dostal pozwolenia i pewnie bedzie sie staral je dostac w sezonie jesienno-zimowym.ze student pointem mialam juz przejscia...wszedzie chyba mialam przejscia.Mielismy juz zalatwione z nimi h2b do klubu golfowego i wyszla kupa bo tamten pracodawca nie dostal pozwolenia na zatrudnienie nas.w dodatku pomijam fakt ze pani Ola ze student point nie powiedziala nam prawdy,bo dopiero po kontakcie z ich partnerem w stanach - interexchange - dowiedzielismy sie ze nie dostal pracodawca pozwolenia i ze wyjazd nie dojdzie do skutku, a moje 350 zl poszlo sie je...Pani Ola juz tam ponoc nie pracuje w tym student poincie by the way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za odpowiedz...kazda opinia sie liczy, dla mnie jest bez roznicy czy nie dostal pozwolenia czy sam zrezygnowal...wazne ze narazie jest [beeep] z tego...co mi bardzo podnosi cisnienie, mam tylko nadzieje ze sprawa rozwiaze sie przed zima...a myslalem ze wyjazd na H2B to tylko formalnosc... :x ...pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...