Skocz do zawartości

bilety lotnicze..


Rekomendowane odpowiedzi

na początek zerknij tutaj

może napisze coś więcej z jakiego biura jedziesz? do jakiego miasta chcesz lecieć? i czy biuro zaproponowało Ci już jakiś bilet? co musisz wiedzieć to czy biuro wymaga tego, żebyś kupiła u nich bilet i czy za ewentualną rezygnację będziesz musiała zapłacić. Jeśli wiesz już ile będzie twój bilet kosztował, możesz skorzystać z wyszukiwarek internetowych i porównać ceny np tej na www.almatur.pl, www.lataj.pl czy chociażby tej powyżej

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade z biura go2 usa, w sumie teraz czekam na to aby biuro mi zaproponowalo cene biletu ale jak mi nie bedzie ona odpowiadala to moge szukac na wlasna reke. Wiec mysle ze to jest dobre wyjscie:)a jade w tym roku do sun Valley to niewilekie miastaczko w stanie Idaho wiec wiem ze bede napewno musiala leciec do wiekszego miasta w poblizu a potem dojade pewnie autobusem:)A wylot planuje z Berlina:)Z gory dzieki za wszelkie informacje:)Pzdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli masz taką możliwość, to warto szukać samemu, chyba, że oferta biura będzie dobra, ale tak jak napisała Isabela83 z tym to różnie bywa, przeważnie na niekorzyść kupujących. Są biura, które wymagają aby kupować u nich bilet, można z tego zrezygnować płacąc odpowiednią kwotę i okazuje się niekiedy, że nawet płacąc te powiedzmy 100-150$ i tak opłaca się zrezygnować i kupić bilet samemu.

powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do biura i tak mi tak powiedzieli ze moga mi przedstawic oferte biletu lotniczego ale nie musze sie na nia zgodzic,moze w tamtym roku bylo inaczej..sama nie wiem..lece pierwszy raz z tego biura.A czy ogolnie jestes zadowolona z go2usa,czyli czy wszytsko dobrze bylo zalatiwone przez nich odnosnie wraunkow pracy i wyjazdu?Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do go2usa nie mam zastrzezen, dostalam oferte pracy sposrod 3 ktore wskazalam, papiery wizowe byly na czas, wizyta w konsulacie tez wiec nie moge o nich zlego slowa powiedziec. Odnosnie jeszcze biletu, to moze rzeczywiscie pewne reguly sie zmienily, chociaz jeszcze w zeszlym roku zanim sama sie zapisalam na worka do nich, czytalam na ich stronie w "referencajach" czy czyms takim, ze komus zalatwili bilet wiec moze pomagali tylko niektorym np. jak ktos nie ma czasu albo lecial po raz pierwszy i nie za bardzo byl zorientowany jak sie za to zabrac, a od tego roku moze to standard, ze wszystkim uczestnikom przedstawiaja oferte biletu. W kazdym razie zycze Ci udanych wakacji w Idahoo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnosnie wraunkow pracy, to bylo tak jak napisane w ofertach na ich stronie interenetowej, jak dostalam oferte pracy, to stawka i koszt za mieszkanie byly takie jak podawali wczesniej, pozniej pracodawca tez sie tego trzymal. Co prawda z kolezanka bylysmy rozczarowane mieszkaniem a raczej sasiadami, ale to juz nie zalezy od go2usa lecz pracodawcy, na szczescie udalo nam sie wywalczyc lepsze lokum za te same pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...