Skocz do zawartości

jak to napisac helppppp


Rekomendowane odpowiedzi

mam wyznaczona date powrotu na 4 wrzesnia ale chcialabym popracowac dluzej niz 12 tygodni (resort america)czy ktos moglby mi pomoc napisac poprawnie maila z zapytaniem do pracodawcy czy moglabym pracowac jeszcze do 1 pazdziernika???niestety moj angielski jest na slabym poziomie Z gory dzieki za pomoc:)

My name is ..... I will be work as dining hall service. I would like to work longer than 12 weeks. My work finished 4 september It is possible to work to 1 oktober?. (jezeli to mozliwe to prosze o szybka odpowiedz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wyznaczona date powrotu na 4 wrzesnia ale chcialabym popracowac dluzej niz 12 tygodni (resort america)czy ktos moglby mi pomoc napisac poprawnie maila z zapytaniem do pracodawcy czy moglabym pracowac jeszcze do 1 pazdziernika???niestety moj angielski  jest  na  slabym poziomie Z gory dzieki za pomoc:)

My name is ..... I will be work as dining hall service. I would like to work longer than 12 weeks. My work finished 4 september It is possible to work to 1 oktober?. (jezeli to mozliwe to prosze o szybka odpowiedz)

Jaka masz wpisana date zakonczenia pracy na swoim koncie CampAmerica (End of Assignment) ?

Czy pracodawca wpisal 4 wrzesnia czy Ty podalas taka date jak wypelnialas aplikacje ?

A tresc listu do pracodawcy:

Dear Sir or Madam (w  zaleznosci czy mezczyzna czy kobieta)

My name is ..... I will be work as dining hall service. I would like work longer than 12 weeks. My work finishes on 4th September.  

It is possible to work until to 1st October ?

Sincerely

Imie Nazwisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...