Skocz do zawartości

problem z powrotem


Rekomendowane odpowiedzi

biore udzial w programie resort america wiem ze bilet do stanow mam zalatwiony i oplacony przez pracodawce zatrzymam sie niedaleko san antonio w stanie teksas i teraz jestem przerazona bo gdy bede musiala sama z san antonio dotrzec do nowego jorku i jeszcze sama zaplacic za bilet(nie mam pojecia jak sie rezerwuje) i tu moj kolejny problem prace koncze 4 wrzesnia i teraz nie wiem jaka date wyznaczyc na biecie powrotnym z nowego jorku do warszawy nie mam pojecia ile moze mi zajac podroz z san antonio do nowego jorku a pracownicy biora nic mi nie odpisuja a nie chce siedziec sama i czekac powiedzmy 1 czy 2 dni na samolot do domu. I tak sie zastanawiam czy zwroca mi sie koszty poniesione na program bo dostane na koniec pracy 1375 $ a w program zainwestowalam juz 3400zl , czy wy jeszcze mieliscie kase po 12 tyg pracy zeby kupic sobie jakas fajna pamiątke????mam nadzieje ze moja chaotyczna wypowiedz byala w miare zrozumiala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak twoja wypowiedz jest bardzo zrozumiala

jesli nie wiesz jak sie rezerwuje bilety skozystaj z przegladarki internetowej www.google.pl

no to napewno bedziesz musiaja z tych 1300$ jakie ci oddadza zaplacic za bilet do Ny wiec twoje zyski sie zmniejszaja

bilet zapewne bedzie kosztowal do 150$ tak mi sie wydaje

ale kasa ci zostanie na pamiatke napewno

masz jeszce taka opcje ze poprostu poszukasz sobie drugiej pracy za pieniadze prawdziwe i wtedy napewno ci sie zwroci koszt w innym wypadku raczej nie sadze

juz czytalem twoje wczesniejsze posty i widze ze masz nie lada problem

a w biurze pozdrow wszytskich srodkowym palcem i zapytaj tak...

czemu zalatwiliscie mi bilet do Ny jesli pracuje w teksasie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalam o dodatkowej pracy ale nie wiem czy juz tutaj w polsce zaczac sobie szukac czy dopiero na miejscu ,do wiekszego miasta z mojego resortu mam niestety az 250 km i nie wiem czy bedzie sie komus oplacalo mnie zatrudnic powiedzmy na miesiac wlasnie ogladalam ofert tanich lotow i z san antonio do nowego jorku kosztuje 270$ widze ze nawet na pamiatki nie starczy mi kasy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja na Twoim miejscu kupilabym od razu bilet z Nowego Jorku do San Antonio (albo sama mozesz go kupic w biurze podrozy w Polsce albo popros pracodawce-powinien pomoc) w dwie strony, bo bedzie taniej niz gdybys kupowala dwa osobne bilety "one way". Konczysz prace 4 wrzesnia, to pewnie bilet z NYC zabukujesz sobie na 6 wrzesnia i z San Antonio zarezerwujesz sobie bilet (jest kilka polaczen codziennie) na taka godzine zebys miala co najmniej 4-5 godziny przed odlotem do W-wy. Lot z San Antonio do NYC trwa 6-7 godzin (jesli z jedna przesiadka). Ja na Twoim miejscu zabukowałabym bilet na 6 wrzesnia z NYC. A swoja droga, to bardzo Ci wspolczuje tego biura z ktorego jedziesz, bo sa od tego zeby udzielic Ci informacji i pomoc tym bardziej jesli to Twoj pierwszy lot za ocean i lecisz sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Jak bedziesz sobie rezerwowac juz ten bilet z Texasu do Nowego Jorku to najlepiej w tych tanich amerykańskich liniach np: Jet Blue i mysle, ze wtedy nie bedzie kosztowal wiecej niz 150 $. Bilet mozesz zarezerwowac przez Internet. Popros swojego szefa z osrodka w ktorym bedziesz pracowala niech zaplaci za twoj bilet swoja karta kredytowa, a pozniej zwrocisz mu pieniadze. Nie martw sie, bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuje wyjasnic kilka niecsislosci w waszych postach wynikajacych z waszej niewiedzy:)

otoz:)

1. po pierwsze to przed podpisywaniem kontraktu chyba czytalas wszytskie warunki uczestnictwa i jasne jest powiedziane ze <<dostajesz 1375 $ za 12 tyg. masz zapewniona podroz do texasu (masz bilet) a w druga strone masz zapewniony bilet z NY do PL. a z texasu do NY musisz udac sie sama.>> ja rozumiem ze dla kogos kto pierwszy raz jedzie moze to sie wydawac trudne i nie wiesz jak sie za to zabrac ale jezeli nie masz tyle zaradnosci to tzreba bylo sobie poszukac resortu w stanie nowy york, wtedy moglabys dojechac tam autobusem za 30$. swoja droga to nei wiem dlaczego wydalas 3400zl, moglbys rozpisac bo to nie mozliwe!

2. nie zebym posadzal cie o klamstwo:) ale troche mi sie nei chce wierzyc ze camp america nie odpowiada na twoje maile. (najlepiej zadzwon, dowiesz sie wszystkie od razu)to jest bardzo solidna firma, jade z nimi w tym roku 3ci raz. moga sie komus nie podobac warunki uczestnictwa pod wzgledem biletow, powrotow, zarabianej kasy ale to wszystko dowiadujesz sie przy zapoznawaniu sie z ich oferta wiec.

3. co do zwrotu pieniedzy to na penwo ci sie zwroci. bedziesz pracowac 40h w tygodniu, 8h dziennie (tak jest w regulaminie) a wszytsko powyzej bedziesz miala platne jako nadgodziny! dodatkowo na pewno tam gdzie jest resort sa tez inne miejsca gdzie mozesz sie zalapac i dorobic. ja w tym roku zarobilem 3000$. w tym zamierzam wiecej:)

4. co do daty powrotu to musisz im teraz podac jaka planujesz ale po przylocie na miejsce zobaczysz jaka jest sytuacja, mozesz bedzies zmogla zostac trpche dluzej, albo z kims pojedziesz cos pozwiedzac. i mozesz sobie zmienic date powrotu nawet na 2 tyg przed data powrotu. co prawda zmaina taka kosztuje 150$ ale czasem tzreba.

5. szukajac lotow korzystaj z www.expedia.com na pewno dyrektor twojego resprtu pomoze ci zabookowac ci bilet do NY.

6. Koniec

mam nadzieje ze ci troche pomoglem:) i wyjasnilem niektorym zasade dzialania programu resort america:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey jade pierwszy raz i niby o wszystko na poczatku sie wypytywalam bo zanim sie na cos zdecyduje musze wszystko dokladnie wiedziec(ale nikt mi nie wspomnial ze za bilet bede sama placic chodzi mi o ten powrotny do nowego jorku, ani to ze bede musiala do nowego jorku sama dojechac) i pierwsze slysze ze zarobie wiecej niz 1375$ pan mi tak tlumaczyl ze jak znajde sobie druga prace ale w to watpi bo bede raczej zajeta praca tylko w resorcie.To mnie pocieszyles ta informacja ze troche wiecej placa niz okreslone 1375$.Dzieki za odpowiedz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...