Jump to content

Bez pracy


Recommended Posts

Czy można jechać bez podpisanego kontraktu na worka, jak wyglada wtedy sprawa na lotnisku w Usa czy nie ma problemu zeby przejsc procedurę

Czy był ktos w takiej sytuacji, ze szukal sobie pracy dopiero na miejscu, jak wyglada wtedy rozmowa z celnikiem, czy wpusci jesli sie ma DSa i wiezę ??

Link to comment
Share on other sites


     

no pewnie ze wpusci

masz promese wizową, ds'a, więc wszystko gra, nie musisz mieć pracodawcy, ale podejrzewam, że może chcieć sprawdzić ile masz przy sobie pieniędzy, bo skoro nie masz jeszcze zalatwionej pracy to będziesz potrzebować więcej

moje wspomnienia sa super, zawsze było ok na lotnisku, ostatnim razem oficer imigracyjny pytal się dokładnie co robilem w usa poprzednim razem a co tym razem, prace te różnily sie bardzo miedzy sobą, i wtedy usłyszałem; "hhmmm to jest podejrzane" i po chwili smiech. Zażartował sobie :)

bedzie dobrze

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Jak to jest, jak ktos jedzie pierwszy raz na opcje Independent/Job Hunting? Musi czekac na SSN jakis tam okres. Czy w tym czasie pracodawcy chcą przyjmowac? bez SSN ale z pozwoleniem na prace? czy jest ciezko? bo mam znajomą ktora ze mna jedzie i sie troche obawia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...