Skocz do zawartości

co jest w stanach a czego nie ma u nas?


awiator

Rekomendowane odpowiedzi

owoce w usa sa nie dosc ze drogie to jeszcze sama chemia, nie to co polskie truskaweczki czy jagody

to zalezy w jakim miescie, mi sie wydawaly dosc tanie, ale nie mozna sie nie zgodzic z teza ze co by czlowiek nie kupil to i tak smakuje tak samo - nijak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówca

A) dziadkowie i babcie za kasa w Mc'Donalds'ie

:) Niezwykla otwartość ludzi

C) Sklepy spożywcze w Nowym Jorku takie, że gdyby wpadł tam polski sanepid, poszliby z torbami

D)Nowojorski zastój cyrkulacji powietrza - na ulicy zero wiatru - par, żar , gorąco (nawet po deszczu sie nie ochładza)-oczywiscie latem

E) No i oczywiście gówniarze managerowie po 16 lat śmigający takimi furami o jakich marzy niejeden polski dyrektor (znalem takiego ktory mial Honde Prelude- nowke kupiona za wlasne pieniadze)- a wygladal na takiego ze w Polsce nie dostalby sie do pracy w budce z lodami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoce w usa sa nie dosc ze drogie to jeszcze sama chemia, nie to co polskie truskaweczki czy jagody

to zalezy w jakim miescie, mi sie wydawaly dosc tanie, ale nie mozna sie nie zgodzic z teza ze co by czlowiek nie kupil to i tak smakuje tak samo - nijak :P

Ja jestem na zachodnim wybrzezu i na owoce i warzywa w wiekszosci narzekac sie nie da: genialne melony, ananasy, banany, cytrusy, mango i wszelakie inne egzotyki. Brakuje tylko dobrzych truskawek, bo maliny da sie (co prawda za niebotyczna cene) dostac naprawde dobre. No i borowki amerykanskie :)

Z warzyw narzekam glownie na ziemniaki - ale odkrylam ze jak sie je gotuje w mundurkach i obiera na cieplo, to da sie z nich cos zrobic:)

Po przyjezdzie do polski brakuje mi szparagow i swiezego chili - tego niestety w dobrej wersji u nas nie uswiadczysz.

Jest naprawde duzy wybor swiezych ziol, szkoda tylko ze nie w doniczkach, tylko obciete.

I tak naprawde to jedyny sklep gdzie da sie takie rzeczy dostac niedrogo i swiezo to Raley's.

pozdrawiam,

aniolova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...