Skocz do zawartości

"CIEE Orientation Meeting" BTC


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem,bo nie moge byc na tym szkoleniu..bo akurat w ten sam dzien mam egzamin:/ terminy w innych miastach tez mi nie pasuja,co teraz?Czy moge sie w ogole na tym nie pojawic?Konsultant powiedzial ze musze byc,a jak nie to odplatnie mam odbyc to szkolenie w NY co juz w ogole nie wchodzi w rachube bo nia mam kasy na to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... wiem, że BTC organizuje teraz szkolenie przez internet, ale tylko dla repeatersów, więc jeśli jedziesz pierwszy raz to pewnie będziesz musiała takie szkolenie odbyć. Bardzo możliwe, ze na tym spotkaniu będziesz musiała podpisać DSa. Nie wiem skąd jesteś, ale moim zdaniem powinnaś się skontaktować z centralą w W-wie i przedstawić sytuację. A te spotkanie w NY to chyba 70$ kosztuje, to raczej nie tak dużo za nocleg i śniadanko;) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tzw. repeaters, czyli osob ktore juz byly na w&t, BTC organizuje orientation przez internet... Mysle, ze nawet jesli jest to Twoj pierwszy wyjazd na worka, to mogłabys poprosic o to, zeby dla Ciebie zrobili wyjatek i zebys tez to szkolenie odbyla przez internet..nie rozumiem dlaczego robia takie problemy, bo to o czym mowia jest zawarte w materialach, ktore dostaniesz przed wylotem.

Co do szkolenia w USA to za pierwszym razem odbylam je w NYC i bylo warto, bo na orientation aplikowalam o SSN, czyli po przyjezdzie do pracodawcy nie musialam juz jechac do urzedu, ale z drugiej strony nie jest to wielkim problemem.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o której jest to spotkanie w warszawie i gdzie dokładnie jest, bo mnie jeszcze nie poinformowali ?? rok temu były dwa spotkanie jedno w warszawie drugie w krakowie ? czy wiek ktos kiedy i gdzie i czy wogóle jest to w krakowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...