Skocz do zawartości

wiza j-1 prosze o pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! w ta srode jade po wize j-1 poniewarz wyjezdzam na roczna praktyke do USA... chcialbym sie dowiedziec jakie papiery beda mi potrzebne? czy np. zaswiadczenie z pracy Mamy moze byc pomocne lub wyciag z mojego konta? jakie jeszcze inne papiery mogly by mi sie przydac abym bezproblemowo otrzymal wize ? czy to iz moj Ojciec jest w USA od kilku lat nielegalnie moze byc powodem prze ktory wiza nie zostanie mi przyznana ? i czy mogl by mi ktos powiedziej gdzie i jak zrealizowac oplate sevis? poniewaz gdy wchodze na podana przez konsulat strone tj. www.smjsee.com wyskakuje mi strona jakiegos biura webdesignerskiego ;/ ? Prosze o pomoc poniewaz jest to dla mnie bardzo wazne... przepraszam rowniez jezeli jest to czesto pojawiajacy sie temat ale troszke sie rozejzalem i nie znalazlem odp na wszystkie moje pytania a troszke malo czasu mi zostalo ;/ z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam!

Berkov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. zaswiadczenie z pracy Mamy moze byc pomocne lub wyciag z mojego konta

Wyciag z Twojego konta moze sie przydac jakby chcial poswiadczenia skad masz pieniadze na wyjazd.

mogly by mi sie przydac abym bezproblemowo otrzymal wize

Bez problemowo..nikt CI tego nie zapewni :)

to iz moj Ojciec jest w USA od kilku lat nielegalnie moze byc powodem prze ktory wiza nie zostanie mi przyznana ?

Jak najbardziej tak ale nie musi..

czy mogl by mi ktos powiedziej gdzie i jak zrealizowac oplate sevis? poniewaz gdy wchodze na podana przez konsulat strone tj. www.smjsee.com wyskakuje mi strona jakiegos biura webdesignerskiego  ?

Na www.fmjfee.com , oplaty mozesz dokonac uzywajac np polskiej karty inteligo, to zl przewalotowuje CI na $.

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...