Skocz do zawartości

Pierwszy lot / Co można zamówić etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu to pytanie może być kuriozalne,ale nie dla mnie :) Otóż chciałbym się zapytać czego mogę się spodziewać lecąc, co mogę zamówić do picia/jedzenia. O której mam być na odprawie jeżeli wylot mam o 10.50.

Po prostu chcę na maksa wyciągnąć to co mi się należy a o czym nie wiem :) oczywiście nie zamierzam się nawalić w trupa, ale można po testować co nieco.

Lecę z Berlina United-lot obsługiwany przez Lufthansę, a wracam już Lufthansą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol zazwyczaj daja, ale slyszalem ze za niego w United trzeba placic.

Na odprawie trzeba byc ok 2h wczesniej moze i wczesniej - daje Ci to moziwosc nie stania w dlugiej kolece, bezstresowe poruszanie sie po lotnisku po oddaniu bagazu, no i buszowanie w strefie bezclowej ;)

Jedzonko na transatlantykach jest zazwyczaj dobre i duzo :)

Milego lotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lufthansie alk jest za darmo i co jakis czas chodzi obsluga z wozkiem i mozna ich prosic o cos do picia. jakiegos super wyboru to nie ma, ale pamietam ze byl gin, chyba whiski, bailey's (nie wiem w sumie co to, ale pilem tam pierwszy raz i bylo bardzo smaczne), szampan, wino biale i czerwone oraz jakies niemieckie piwo (w malych butelkach). nie jestem pewien czy jest czysta wodka, ale pewnie tak, tylko ze raczej robia drinki z sokiem badz spritem, a nie ze seta i popita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wino odpada , szampan też, gin to z tonikiem ,whisky to z lodem i colą bo inaczej to perfum, piwo nie bardzo więc widzę ze Bailey's i drinka z vodką i oczywiście jedzenie, oby stewardesy były, bo podobno stewardzi się też trafiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...