Skocz do zawartości

LITERÓWKA na bilecie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy "zjedzenie" jednej literki na bilecie elektroniczny ma duze znaczenie?

Niestety w mojej rezerwacji i to z mojej winy tak sie stało ze zjadłam literke z nazwiska....

Linie lotnicze mówią ze zmiana nie jest możliwa bo to całkowita zmiana pasażera!!! A to też dziwne bo raz moje nazwisko jest poprawnie (jako osoby zamawiajacej bilet) a raz nie (jako pasażera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem taka sytuacje - z winy linii lotniczych (BA).

W komputerze dodano wpis informujacy pracownikow lotnisk o zmianie imienia ( tak mi przynajmniej powiedzieli :) ), ale nie dostalem zadnego potwierdzenia papierowego ( rownie dobrze mogla to byc zwykla sciema).

Innym razem rezerwowalem bilet dla kogos i sam sie pomylilem ( imie bylo mocno nietypowe i wpisalem zdrobnienie zamiast wersji oficjalnej) - nikt nigdzie sie nie przyczepil ( a pomylka dotyczyla trzech osobnych przelotow dwiema roznymi liniami ).

Wedlug mnie nie masz sie czym przejmowac.

--

Pozdrawiam.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, uspokoiliście mnie. Poza tym bedzie to tylko godzinny lot na terenie jednego stanu wiec tymbardziej jestem już spokojna.

A co do Lini Lotniczych - to nie wypowiadali sie na temat problemów na lotnisku tylko ogólnie ze to inny pasażer. A co w tym wszystkim jaśmieszniejsze to to, że zanim mi "dostarczyli" na maila bilet, to zdążyłam o tym błędzie poinformować, ale widać nie raczyli tego uwzględnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...