Skocz do zawartości

pomoc przy wypenianiu


Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy moglby mi ktos pomoc przy wypenianiu pol w cv dotyczacym edukacji. po ang sie dogaduje jednak nie bardzo wiem co gdzie wpisac.

wg wzoru mam:

Education:

Primary & Secondary Education

...........

Exam Results

Junior Certificate, Leaving Certificate, GCSE's, O-Levels, A-Levels or equivalent second level examination results go here.

...........

3rd level Education

Include details of graduate and postgraduate courses taken, diplomas, degrees or doctorates you have received.

...........

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W primary i secondary wpisz tylko nazwe szko3y średniej wraz ze specjalizacją. W "exams" ocene z tej?e specjalizacji oraz średnią ocen z matury.

W cześci 3rd level:

tak jak napisali w podpowiedzi: wszystko co dotyczy szkolnictwa wy?szego: jaka uczelnia, jakie studia, jaka specjalizacja oraz wszelkie ukonczone kursy i otrzymane certyfikaty. Napisz te? o praktykach bardzo to lubią :(. Pamietaj, ?e po licencjacie masz tytu3 B.A. a z magisterium M.A. ( napisz oczywiście oceny koncowe). Pozdrawiam

Muchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc.

jeszcze zapytac

czy jak skonczylem LO to mam wpisac tylko srednia ocen z matur?

nazwe szkoly wpisac po polsku czy tlumaczyc na ang?

obecnie studiuje a wiec nie mam zadnych tytulow. czy wpisywac to czy zostawic wolne miejsce?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz z tą średnią ocen jest tak: po zdaniu egzaminu maturalnego nie masz jedej ogólnej oceny (tak jak na studiach, gdzie jest to średnia z wszystkich ocen, pracy mag i egzaminu magisterskiego) dlatego radzi3bym to napisaa, gdy? brzmi lepiej ni? samo "graduated". Nazwy nie t3umacz. Napisz: Secondary School nr... i dalej miejscowośa. Jeśli studiujesz napisz: currently student of... i podaj kierunek oraz nazwe uczelni.

Pozdrawiam

Muchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...