Skocz do zawartości

wielki problem


gala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! mam wielki problem. Ostatnio byłam na wizycie w Konsulacie i dostałam odmowę wizy j-1. Powodem tej odmowy był telefon wykonany przez moja mamę do Konsulatu. Powiedziała, ze zamierzam wyjść tam za mąż i zostać na stałe. Jest to bzdura totalna. Nigdy nie miałam takiego zamiaru. Powiedziała tak żebym nigdzie nie pojechała. Powiedzcie co robić, aby dostać wizę jeszcze w tym roku. :) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem także sądzę, że moje szanse są znikome. Naprawdę nie wiem co robić. Ja przecież nie mam takich zamiarów i nigdy nie miałam. A może są jakieś sposoby, aby zapewnić Konsulat, że moja mama kłamała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku była przeciwniczka tego wyjazdu. Zadzwoniła i tak wymyśliła, bo prawdopodobnie się o mnie bała. Mówi, że zrobiła to dla mojego dobra. A ja się teraz czuje okropnie i nie widzę w tym żadnego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei dziwi postawa konsulatu- że tak uwierzono 'na słowo'. No w sumie Twoja mama wie o Tobie wszystko (chodzi mi o różne dane, PESELe itp.) no ale na dobrą sprawę to każdy może zadzwonic i każdemu taki numer wykręcić... Trochę wiec tego nie pojmuję :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pogratulowac mamusi!! nie pisze tego ze zlosliwosci ale chyba masz bardzo nadopiekuncza mame i bedziesz miala klopoty w przyszlosci. nie spodoba jej sie twoj chlopak i zrobi rozne azdy tlyko po to zebyscie nie byli razem. jedyna moja rada to nie mowic jej o tym co robisz i kiedy, tylko ze pewnie musialas powiedziec bo potrzebowalas pieniadze na wyjazd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...