Skocz do zawartości

Kto juz poleciał na Alaske????


Rekomendowane odpowiedzi

siema! jak tam przygotowania do wyjazdu?? co pakujecie, co bierzecie ze sobą?? bo własnie tak powoli zaczynam myslec co brać, jakie ciuchy, pytam odnośnie Kake Seefood Alaska... Nie wiecie czy mamy tam brać jakieś spodnie typu wodery i kurtki te żółte :) bo gumiaczki mamy otrzymac od pracodawcy... a bierze ktoś może przetwornice napięcia, zeby mozna bylo podladowac baterie w aparacie albo telefonie? Kto wcześniej leci niech podzieli sie uwagami na temat tego co wziąść itp :P pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania...hmmm...jakoś tam idą. Teraz to biegam za zaliczeniami, a o pakowaniu to pomyśle przed samym wyjazdem. A do 20 już tylko parę dni :? . Jeśli chodzi o ciuchy to pewnie jakieś stare spodnie, bluzy i koszulki, których nie będzie szkoda wyrzucić. Praca przy rybkach więc czysto nie będzie. Ciuchy trochę przesiąkną rybka :). A nieprzemakalne spodnie i płaszcze chyba nam pracodawca zapewni...tak mi się wydaje:). Odnośnie butów to mi w biurze mówili żeby sobie jakieś w naszym pięknym kraju kupić bo tam może nie być np. mojego numeru albo buty nie wytrzymają sezonu. Praca cały dzień w mokrych butach chyba nie należy do najprzyjemniejszych. Przetwornica nie jest potrzebna raczej. Kup sobie zwykłą przejściówkę na Allegro....Dobrze by było jakby ktoś kto już był na Alasce przekazał trochę swoich wskazówek na forum. Jeszcze lepiej jakby to były informacje na temat Kake. W USA już byłem ale na Alasce jeszcze nie więc do końca nie wiem czego się spodziewać. Pozdro

Aha dobra stronka o pracy na Alasce: www.alaska24.pl

Ktoś już ją tu wrzucał ja tylko przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...