Skocz do zawartości

Limit bagazu w lotach miedzystanowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak szukam na forum i na stronach linii lotniczych, ale jakos znalezc nie moge, wiec pytam :)

Lece sobie do USA, do Reno, a powrot mam z NY, po drodze planuje zahaczyc o Meksyk i Hawaje. Pytanie mam takie: jakie jest ograniczenie bagazu na takich lotach (bo na miedzykontynentalnym to 2 razy 22 kg). Tak sie zaczelam zastanawiac czy wozic sie z tymi bagazami, czy moze lepiej w jakiejs przechowalni na lotnisku zostawic, ale jak mam za to placic, a potem jeszcze za nadbagaz przy locie z zachodniego wybrzeza do NYC to moze lepiej paczke do Polski wyslac? Mniej zachodu i meczenia sie, a moze nawet i taniej :)

Jakies pomysly? Sugestie? Propozycje?

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najbezpieczniejszą opcją było by wspomniane przez ciebie wysłanie przed końcem pobytu paczki do Polski z częścią rzeczy. Mówię to z doświadczenia swojego i znajomych. Minusem tego rozwiązania jest oczywiście czas oczekiwania na te rzeczy po powrocie do Polski. Moje dotarły miesiąc po mnie, ale i tak polecam, przynajmniej nie woziłam się z klamotami wszędzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...