Skocz do zawartości

laptop dell - tylko jedno pytanko


eqzpert

Rekomendowane odpowiedzi

Maja gwarancje i serwis w Warszawie. Ja w sprawie mojego dzwonilam jedynie po porade, ale wszystko poszlo sprawnie. Podajesz numer "service tag" i juz wiedza o jaki komp. chodzi. W moim przypadku obsluga byla super.

Kupowalam inspiron'a poprzez strone Dell'a.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja gwarancje i serwis w Warszawie.  Ja w sprawie mojego dzwonilam jedynie po porade, ale wszystko poszlo sprawnie. Podajesz numer "service tag" i juz wiedza o jaki komp. chodzi. W moim przypadku obsluga byla super.  

Kupowalam inspiron'a poprzez strone Dell'a.  

Pozdr.

Tez kupowalem Inspirona przez strone Dell'a.

Dzwonilem w sprawie gwarancji do Dell Polska i do ich dzialu serwisowego - dowiedzialem sie, ze amerykanska gwarancja nie dziala tutaj.

Moze w przypadku porady wszystko jest w porzadku, natomiast sytuacja zmienia sie gdy chcesz cos naprawic, amerykanska gwarancja w Polsce nie obowiazuje (chyba, ze wykupi sie miedzynarodowa) ...

--

Pozdrawiam.

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, dobra wiadomość, jak rozmawiałem w tamtym roku z konsultantem to nie wiedział, może coś się zmieniło w związku z fabryką della, którą maja budować pod Łodzią

nie "pod" a "w" Łodzi - Olechów to jedna z dzielnic mojego miasta (mieli do wyboru kilka działek pod Łodzią, ale jak jechali m.in. przez moje osiedle, Widzew Wschód oraz mieszkalną część Olechowa - doszli do wniosku że tutaj na pewno znajdą pracowników, którzy nie będą mieć problemów z dojazdem.)

i nie "mają budować" a "budują" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż miałem trochę nieaktualne info, bo też dawno nic nie słyszałem o tej inwestycji, ale teraz wiem np. że pod koniec tego roku fabryka ma ruszyć co pewnie będzie miało znaczący wpływ na ceny lapków w Polsce, mam przynajmniej taką nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...