Skocz do zawartości

Aparat


MaTeO_Ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Tak sobie grzebałem w Internecie w poszukiwaniu tanich sklepów i trafiłem na takie coś: http://www.digicombos.com ...

Czy ktoś miał już może styczność z tą firmą??? Cenowo wypada całkiem dobrze, szczególnie to co mnie interesuje czyli zestawy...

Ceny mają podobne do ebaya, a chyba istnieje możliwość pójścia do ich siedziby... Choć tego nie jestem pewien... Jest tam jakiś adres, ale pisze tylko "mailing" więc nie wiem czy mają jakąś siedzibę, gdzie można to obejrzeć...

Czytając opinie o tym sklepie, raczej ludzie są zadowoleni, choć nie wiadomo jak to może być w rzeczywistości...

Zależy mi na kupnie sprzętu fotograficznego, więc jeśli ktoś zna jakieś firmy gdzie mają podobne zestawy prosiłbym o podanie mi ich...

Proszę nie podawać tylko adresów: pricegrabber.com , bestbuy.com etc...

To już wszystko przejrzałem...

PS. Jeśli chodzi o ebay w przypadku aparatów to się rozmyśliłem po przeczytaniu komentarzy o tym co potrafią wysłać i jak potrafią zrobić w balona... I to akurat tych 2 sprzedawców, którzy mają sprzęt na którym mi zależy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...