Skocz do zawartości

wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

potrzebuje konkretnej, merytorycznej odpowiedzi. Kiedy i czy napewno bedzie osobista wizyta u konsula bąd1 ambasadora? Targi pracy mam pod koniec lutego, a wiec jaki jest najszybszy termin stawienia sie u w3adz amerykanskich? Od kogo to zale?y (biura? ambasady?) Interesują mnie wszelkie info nt. wizy!!!!

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. No wizyta w ambasadzie moze sie zdarzyc ale jest to sprawa strasznie sporadyczna. Wiza J1, bo taka jest uzywana w programie, zalatwiana jest zaocznie przez biura organizujace wyjazdy. Do ambasady moga cie zaprosic na spotkanie face to face w zasadzie tylko jesli maja jakies zastrzezenia wobec Ciebie. Nigdy nie probuj klamac we wniosku o wize, bo to i tak najczesciej wyjdzie na jaw a wtedy mozesz sie pozegnac z wiza na wiele lat.

Moj kolega kiedys mial spotkanie w ambasadzie, bylo to dzien przed wylotem na poczatku czerwca. Okazalo sie ze nie spodobalo im sie ze kiedys staral sie o staly pobyt i nie chcieli go puscic. Najlepsze jest to ze to spotkanie to byla jedna wielka sciema bo wizy i tak mu nie dali, chociaz wykazal wysokie dochody rodzicow i takie tam. Wiec wg mnie lepiej nie liczyc na spotkanie z konsulem, bo to juz chyba moze zle wrozyc. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zmieni3y sie przypadkiem przepisy? S3ysza3am z biurze ?e do ambasady od tego roku pojadą wszyscy WATowcy z wyjątkiem tych którzy otrzymali te samą wize w poprzednim roku.

Trzeba to sprawdzia na stronie ambasday.

tak wszsycy watowcy z wyjątkiem tych którzy otrzymali te samą wize w poprzednim roku CHYBA ze nie zloza aplikacji do ambasady przed 1 maja. Po 1 maja wszyscy juz ida na interview...:cry:

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...