Skocz do zawartości

jakimi liniami lecicie


palkow

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podwojnie KLM.

Linie nie najdrozsze, bardzo dobre, dobrze zorganizowane lotnisko przesiadkowe, lepsza obsluga, lepsza rozrywka na pokladzie.

Nie wiem, co jest zlego w przesiadkach. Jezeli lot jest dlugi, fajnie na chwile wyjsc, zobaczyc nowe miejsca(lotnisko niby jak lotnisko, lecz lepiej widziec wiecej niz niej).

A leciec Lotem w sezonie to glupota. Poza sezonem ceny maja nizsze niz konkurencji, jesli chodzi o USA.

Jednak LOtem doleci sie tylko do EWR, JFK i ORD. Jezeli ktos chce poleciec juz do Las Vegas, San Francisco, Los Angeles, czy nawet Waszyngtonu, Detroit, Miami, Filadelfii to Lot mu juz nie pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialam do USA 2 razy Lufthansa i raz American Airlines. Majac porownanie, zdecydowanie bardziej polecam AA, duuuuzo milsza obsluga, dobre jedzenie, lepszy samolot, a bilety tansze niz w Lufthansie (przynajmniej ja tak trafilam w zeszlym roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaolas

Air France - bilet do Waszyngtonu był najtańszy, a i o rozsądnej godzinie jest lądowanie w USA-12:35

Poprzedni lot z nimi wspominam całkiem miło-czysty samolot, uśmiechnięta obsługa - to, że zrobili mnie w konia, już zapomniałam. Nie mam w zwyczaju chować długo urazy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A leciał ktoś może US AIRWAYS? Ja wcześniej leciałam Alitalią, Lufthansą i Lotem i zdecydowanie najlepiej wspominam Lufthansę, zwłaszcza, że raz leciałam Business Class, bo im miejsc zabrakło w ekonomicznej :( Jakby mnie tylko było stać, to bym tylko Business latała :D Alitalia jest beznadziejna - nic dziwnego, że prawie zbankrutowali. Moim znajomym bagaże pogubili, a mi walizkę zniszczyli. A obsługa (w 90% męska choć zniewieściała) niemiła i mało pomocna. Lot jest o tyle fajny, że po polsku mówią - kapitan i stewardesy. Nie to, że z angielskim u mnie kiepsko, ale jakoś tak patriotycznie miło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak lecę to lecę Lotem, co prawda jest drogo ( chociaz ostatnio mieli promocje i bilwet tam i spowrotem do końca maja był za 1600 coś złotych) ale jest bardzp fajnie leci się bez przesiadki zawsze puszczą jakieś fajne filmy i jest w miare dobre jedzenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...