Skocz do zawartości

Telefony Komorkowe w USA


Rigel

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Jade do LA i chcialabym kupic tam karte preepaid (taka jak taktak, pop, heyah) do telefonu komorkowego w USA. Ktora firme wybrac (w domysle, ktora jest najtansza w poaczeniach)?? A jesli ktos nei wie, to niech chcociaz wymieni jakie sa tam firmy oferujace karte preepaidowa, to sobie sprawdze na ich stronce. dowiedzialam sie ze najtansze startery kosztuja ok 100zł,zdziwilo mnie to, bo w Polsce mozna kupic za 20zł :/.

Zamierzam rozmawiac z Polska i tak tylko dzwoniac ze stacjonarnego, ale potrzebuje telefonu aby awaryjnie rodzice mogli sie ze mna tam skontaktowac (zeby nie bylo tak, ze beda skazani tylko na telefon ode mnie). Zebym ja mogla tam dzwonic wprzypadkach awarynych gdybym chciala zadzwonic na informacje itd. Dobrze by byloaby byl to operator taki, zeby do mnei mozna bylo wysylac smsy z internetu.

A moze lepiej dac sobie spokoj i zostawic sobei w USA swoja karte z Plusa??Jade na Wat czyli na 3,5 meisiaca.

Mam zamiar szukac drugiej pracy po kanjpach, rozumeim, ze bede musiala tam zostawic CV z moim numerem telefonu i czekac na telefon od nich, w tekim wyapdku chyba lepiej bedzie miec ze soba preepaida.

Wiec jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

www.wireless.att.com u nich nazywa sie to GoPhone

www.verizon.com

www.sprint.com

Na powyzszych stronach mozesz sprawdzic cennik.

Ja na twoim miejscu do sytuacji awaryjnych zostrawil bym polski telefon...a pracodawcy zawsze mozesz podac numer telefonu do motelu czy innego miejsca w ktorym bedziesz mieszkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty telefonów i zauwazyłem ze są duze zniżki kupując on-line.

Moze mi ktos powiedzieć jak wyglądją płatnosci za przedmioty kupione przez neta? Trzeba płacić kartą kredytową czy jest możliwość zapłacenia przy odbiorze

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty telefonów i zauwazyłem ze są duze zniżki kupując on-line.

Moze mi ktos powiedzieć jak wyglądją płatnosci za przedmioty kupione przez neta? Trzeba płacić kartą kredytową czy jest możliwość zapłacenia przy odbiorze

:?:

Platnosci przy odbiorze - zapomnij.

Credit card, paypal or bank account charge. Czasem obciazaja rachunek telefoniczny, ale to na serwisy elektroniczne raczej i male kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam, ja miałam telefon bez simlocka z Polski i kupilam sobie karte pre-paid sieci T-Mobile. Nie kosztowała ona aż tak tani, ok $30, w porównaniu z polskimi cenami gdzie starter można kupić bagatela nawet za 9zł. A doładowanie wygląda tak:

za $10 doładowania było tylko 30minut na rozmowy

za $25 chyba 100

za 50$ 400 minut

a za $100 aż 1000 minut.

Czyli im za wieksza kwote doladujesz tym masz tansza minute polaczenia. W sumie to i tak mi na niewiele starczalo bo jak jak napewno ci wiadomo placisz za polaczenia wychodzace i przychodzace. A nie masz nic na karcie to NIKT sie do Ciebie nei dodzwoni :/

Najlepiej jednak na abonament, darmowe wieczory i weekendy, Najlepiej sie oplaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

ja pojutrze lece pierwszy raz do USA i też czytałem tutaj na forum trochę o telefonach. Pamiętam, że wyczytałem o sieci NET10, gdzie najtańszy starterek z telefonem kosztuje $9.99 ( jakaś cieniutka nokia ) i w tym jest 300 minut. Do tego po doładowaniu 10 centów za minutę niezależnie gdzie się dzwoni. Czy ktoś to może potwierdzić ??

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...