Skocz do zawartości

DS156 on line prosze pomozcie :(


Rekomendowane odpowiedzi

Hej moze mi kots pomoze , bo juz nomlanie sie zawiesilam. W 2 pytaniu w elektronicznym ormularzy DS-156 jest Place of issuance i tam jest city to co ja mam wpisac jak mam tlko country of issuance i tak samo ze state.

Jak u nas nie m stanow to wpisuje lack czy pisze np wojewodztwo mazowieckie??Ach i co z adresami mm je wpisac w formie angielskiej czyli 45 witolda strret cz w poslkiej??

I jeszcze pytnie co do formularza DS 158 cz w historii zatrudnienia mam wpisac takie zatrudnienie nie udekumentowane??Czy t ylko to udokumentowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moze mi kots pomoze , bo juz nomlanie sie zawiesilam. W 2 pytaniu w elektronicznym ormularzy DS-156 jest Place of issuance i tam jest city to co ja mam wpisac jak mam tlko country of issuance i tak samo ze state.

Jak u nas nie m stanow to wpisuje lack czy pisze np wojewodztwo mazowieckie??Ach i co z adresami mm je wpisac w formie angielskiej czyli 45 witolda strret cz w poslkiej??

I jeszcze pytnie co do formularza DS 158 cz w historii zatrudnienia mam wpisac takie zatrudnienie nie udekumentowane??Czy t ylko to udokumentowane??

Pisze, jak ja wypelnilam wniosek o J1 i takowy dostalam, wiec chyba wypelnilam DS poprawnie, OK, city; napisz w jakim miescie odebralas paszport (w moim przypadku miasto to bylo w wojewodztwie tym samym, o ktorym jest mowa w paszporcie). Adresy polskie pisz po polsku i sie nie denerwuj, bo tuz przed wejsciem do ambasady beda stali bardzo mili panownie i sprawdza Twoj wniosek i wniosa swoje poprawki dlugopisem to jest OK)

W mozesz wpisywac nieudokumentowane zatrudnienie (no chyba, ze pracowalas nie placac podakow??) ja wpisalam nawet 2 tygodniowy summer job

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...