cegreg Posted June 8, 2007 Report Posted June 8, 2007 Witam, Tak ostatnio sobie myślę gdzie by tu pojechać na wakacje (praca + zwiedzanie) i... na początku w planach była Norwegia, później Grecja, a teraz zastanawiam się nad Alaską. Chciałbym tak sobie to zorganizować, żeby odrobić przynajmniej koszty wyjazdu (nie zaszkodziłoby jakby się udało trochę więcej zarobić). Może ktoś z Was się orientuje czy ciężko jest tam z znalezieniem pracy bez papierów :?: tzn. planuję tam pojechać na wizie turystycznej(o ile ją dostanę) dodatkowo mam SSN z WATu. Tak myślałem o wyjeździe na początku lipca i powrocie pod koniec września, trochę popracować, trochę pozwiedzać i do domu;) Ale tak się zastanawiam czy w ogóle jest sens składać papiery o wizę, jak nie dostanę tam żadnej pracy :cry: Z góry dzięki za info! Pozdrawiam cg.
Molyiks Posted February 22, 2009 Report Posted February 22, 2009 Polecam Alaske ;D najpiękniejsze miasto na świecie. Próbuj w Anchorage (masz SSN). Ja tam jade 3 raz ale legalnie (chciaz znam duzo osb ktore pracowaly nielegalnie wiec sie da ) ;DDD
pawel1 Posted February 23, 2009 Report Posted February 23, 2009 Polecam Alaske ;D najpiękniejsze miasto na świecie. Człowiek uczy się przez całe życie, nie wiedziałem, że Alaska to miasto
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.