Skocz do zawartości

J1 czy jeszcze nie zapóźno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Trochę się obudziłem z ręką w nocniku:((. W tamtym roku zarzekałem się, że już do USA pracować nie wrócę, ale przychodzą wakacje... i pojechałbym znowu. Za rok już nie pojadę, bo pewnie w październiku będę się bronił, także te wakacje to ostatnia szansa, szkoda że o tym nie pomyślałem wcześniej:((

Ostatnio jak jechałem to formalności trwały ponad miesiąć (od złożenia dokumentów do wizyty w konsulacie). Także jakbym teraz zaczoł załatwiać to pewnie w konsulacie wylądowałbym pod koniec lipca, a to trochę za późno, a dla mnie byłoby najlepiej jakbym wyjechał na początku lipca.

Kiedyś znajomy zapisywał się też dosyć późno (tak w połowie maja) i dostał taką opcję z możliwością wyjazdu bez pracodawcy (jakiegoś pracodawcę mu załatwili, ale na ds nie miał żadnego), musiał tylo mieć przy sobie więcej kasy. Tak się zastanawiam czy taka opcja jeszcze istnieje i czy to w ogóle coś przyspieszy??

A może znacie jakiś inny sposób żeby przyspieszyć całe formalności?

Czy już za późno na takie działanie??

Dzięki za pomoc

masti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: kliknij na tym forum na "Aktualności firm organizujacych wyjazdy". Ja myśle, że spokojnie z papierami i formalnościami wyrobisz sie do poczatku lipca, te firmy zalatwiaja procedury w przyspieszonym tempie dla takich "spoznialskich":) W dwa tygodnie wszystko da sie załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...