Skocz do zawartości

co robic??


maggie

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

jestem na ostatnim roku studiow(prawo)i zastanawiam sie czy jechac na turystyczna,wczesniej bylam na W&T(2razy)teraz pracuje jako asystentka dyrektora w firmie tytoniowej,ale chce sie starac dostac na aplikacje.nie chce tam jechac na dluzej a jedynie na wakacje-wreszcie cos pozwiedzac bo te ostatnie dwa razy caly czas tylko pracowalam i nie mialam czasu na zwiedzanie.jak myslicie mam szanse na turystyczna?wiem,ze to loteria,ale ja naprawde mam po co wracac do kraju.jak sie zdecyduje to musze miec jakies zaswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

Sprobowac zawsze mozna i warto, a czy sie uda to nigdy z nimi nie wiadomo. Jak bys teraz chciala wyjechac polecila bym Ci przygotowanie wyciagu z banku (potwierdzajacy, ze masz za co zwiedzac), jesli posiadasz jakas nieruchomosc/samochod wez ze soba akt notarialny, no i zaswidczenie o zatudnieniu, wez wszystko co uwazasz moze przyczynic sie do utwierdzenia ich w przekonaniu, ze jest to wyjazd turystyczny.

Zycze Ci powodzenia i sie tak szybko nie zniechecaj, ZAWSZE WARTO PROBOWAC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...