Skocz do zawartości

parki rozrywki


violetta

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym uzyskać informacje czy w czerwcu jest bardzo dużo ludzi w parkach rozrywki

Tam gdzie ja byłem, to od czerwca do września zawsze były tłumy, a później już tylko w weekend. Oczwiście to jeszcze zależy od miejsca, typu parku i oczywiście od słoneczka;)

Pozdrawiam cegreg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym uzyskać informacje czy w czerwcu jest bardzo dużo ludzi w parkach rozrywki

wielkie tłumy, tam gdzie ja byłem(park wodny) niekiedy ludzie czekali po kilka godzin w kolejce, żeby się przejechać 10s na zjeżdżalni :) dopiero od września było dużo spokojniej

pytasz w kontekście pracy czy zwiedzenia jakiegoś parku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz mocnych wrazen to tylko Cedar Point w Ohio - najwiecej rollercoasterow na swiecie (17,w tym takie slawy jak Millenium Force czy Top Thrill Dragster), piekne otoczenie nad woda i gwarantowane swietne wakacje. Wokolo Cedara jest tez mnostwo innych atrakcji.

Jesli szukasz mniej ostrych wrazen a wiecej bajkowej atmosfery by przypomniec sobie smak dziecinstwa - to tylko Disney. Disney jest jednak drozszy, o wiele drozszy.

Niezly jest tez Six Falgs w stanie Nowy Jork, ten z odpowiednikiem Top Thrill Dragstera - KingDaKa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...