Skocz do zawartości

Gdzie się wybrać?? Może Miami


listopad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy więc kłaniam się przed wszystkimi. Mam pewien problem otóż w miesiącu listopadzie planuję wyjazd do USA. Istotą mojego problemu jest że nie wiem gdzie pojechach. Wyjazd ma trwać około 1 miesiąca. Chciałbym troszkę pozwiedzać i zobaczyć jak się żyje za oceanem. Myślałem o Miami bo Nowy Jork mnie przeraża. Ile powinienie szykowac na to funduszy. Mam nadzieje że bilet wyrwę do 2500 zł. A dalej utrzymanie ile powinienem zabrać na miesiąc czasu dodam że nie jestem osobą o nie dużych potrzebach.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja byłem w Ny i naprawde uwierz że jest co zwiedzac i nie jest tanio. hotel masz na manhatanie nawet za 100$, kupujesz sobie 2 dniowy bilet na takie autobusiki pietrowe co jezdza dookola i mozna wysiadac i wssiadac gdzie sie chce, za 70$ i masz w tym jeszcze wejsciowke na statue wolnosci i na empire state bulding. a potem wsiadasz w pociag i 9h jestes nad wodospadem Niagarą w Niagara Falls, dla mnie najwspanilesze miejsce na ziemi. tam hotele nawet za 60$, a jest tez zajefajna wycieczka, staeczkeim po rzecze pod wodospadem i tez jest w miare fajna,

pozdrawiam i udanych wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami jest jak troche mniejszy Nowy Jork...tylko z gorszymi kierowcami.

Jak lubisz plaze i upaly - polecam Floryde a jak chcesz zaoszczedzic na bilecie lotniczym - NYC.

Moja rada - taniej jest na przedmiesciach duzych miast np.Hollywood, 30 minut samochodem od Miami.

A kasy w Stanach nigdy nie za duzo!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

key west Około 25,5 tys. mieszkańców, a miami chyba ok382 894

poszukaj se na wikipedi

ale na key westcie jest o wiele wiecej gei niz w miami, jak jestes tolerancyjny to ci sie bedzie podobac.

ps wybierz sie cruzem w podroz na keywest bo z miami moze daleko nie jest ale jest do przejechania sporo mostow i wszystko by bylo miodzio gdyby nie ograniczenia predkosci i zar lejacy sie z nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja byłem w Ny i naprawde uwierz że jest co zwiedzac i nie jest tanio. hotel masz na manhatanie nawet za 100$, kupujesz sobie 2 dniowy bilet na takie autobusiki pietrowe co jezdza dookola i mozna wysiadac i wssiadac gdzie sie chce, za 70$ i masz w tym jeszcze wejsciowke na statue wolnosci i na empire state bulding. a potem wsiadasz w pociag i 9h jestes nad wodospadem Niagarą w Niagara Falls, dla mnie najwspanilesze miejsce na ziemi. tam hotele nawet za 60$, a jest tez zajefajna wycieczka, staeczkeim po rzecze pod wodospadem i tez jest w miare fajna,  

pozdrawiam i udanych wakacji :)

bez przesady z tymi cenami hotelów, ja mieszkalem za $45 na manhatnie, niagara rzeczywiscie swietna, ale jak juz jechac do usa to w 2 lub 3 osoby chociaz to zawsze mozna się zrzucic samochód wypozyczyc, wtedy jedziesz gdzie chcesz, bez samochodu to lipa a nie zwiedzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jaki upał w Miami w listopadzie , o tej porze roku zaczynaja sie normalne tem. ok 30 stopni. Ja polecam przejazd samochodem, można wtedy zobaczyć piekno przyrody a pozatym poznać fantastycznych ludzi w czasie postoju czy posiłków. Miesiąc temu wróciłam z takiej wyprawy od NYC do Key West , samochodem (polecam wynajmowanie przez internet o wiele tańsze niż gdy idzie sie do siedziby). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...