Skocz do zawartości

TRANSPORT W USA


shalizzelle

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry przepraszam jeśli się z tym wątkiem powtarzam, ale nie znalazłam go jeszcze tutaj;p

Mam pytanie :jak to jest z transportem w USA. Czy jesli mam pracę w Dana Point które jest oddalone o jakieś 100km od LA to czy mogę wynając sobie mieszkanie w LA bez ponoszenia ogromnych kosztów na transport? I czy przede wszystkim dojazd do pracy nie zajmie mi pół dnia (jeśli kierować się polskimi realieami)

Proszę o pomoc bo nie znalazłam jak narazie nic konkretnego na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mieszkam w LA, ale przejezdzalam kilakukrotnie obok i zawsze byly tam najwieksze korki jakie widzialam w zyciu (najwiekszy to na 7 pasach samochody w zolwim tempie ciagnely sie przez prawie 25 mil). poza tym najpewnie bedzie mieszkac tuz obok pracodawcy - w malym miasteczku na pewno bedzie tansze mieszkanie niz w LA

pozdrawiam,

aniolova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Dana Point jechalam 2 h do centrum LA.

rowniez w godzinach szczytu- korkow strasznych nie bylo.. ale to zalezy ktora droga czy stanowa 5 a potem czy US1 wzdluz wybrzeza.. ja jezdzilam 1.

droga dosc pryjemna. Ale nie kojarze by byl jakis publiczny transport- ale w sumie nei interesowalam sie tym,poniewaz mialam auto.

A tk poza tym Dana Point to przesliczne miasteczko :) i droga do LA jest bardzo przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info:)

Wbrew pozorom w D.P nie znalazłam nic tańszego niz 500/600$ bez opłat,a w LA jak najbardziej dlatego inetersuje mnie bardziej niż DP

A samochód nie wchodzi w grę bo nawet nie mam prawka;P

Skoro jednak z transportem jest cięko to chyba rzeczywiście zostawie LA na weekedny wolne od pracy.

A co sądzicie o San Diego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...