Skocz do zawartości

Kingsmill Resort lub Ocean City


rosol

Rekomendowane odpowiedzi

tatatta byłem ale coś się zwaliło i niemoge zalogować się na tamto konto, słuchaj jak będzie w LV to mnie odwiedz, masz zamiar polecieć na hawaie na ttydzień? bo ja będę bardzo silnie starał się by mi taki trip wyszedł , ciebie raczej nie odwiedze bo po ostatnich wakacjach mam dość east coast! nie dość że przeogromna wilgoć to jeszcze brak wiatru może w atlancie będzie lepiej, a co w ogole będzie robić w AC? ja się łapie na prace w kasynie;D nie mam pojęcia co będę robić ale napewno nie będę wciskać jednego pie#@#$$ guzika cały dzien;-) wiesz że Laura dziewczyna marka od wito ta amerykanka za dwa tygodnie przylatuje do polski? będzie w gda i w kraku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja zato ODRADZAM STANOWCZO!!!!! Kingsmill Resort w Williamsburgu, VA. TO pieklo nie jedzcie tam. Housekeeping to porazka, supervizorki okradaja z napiwkow za wiedza swoich przelozenych oczywiscie. malo godzin, pierwszy peychek 170$ za tydzien... bez komentarza.... Kingsmill zmusza do wynajmowania mieszkania w Collonial Pines za 300$ na miesiac od osoby. Mieszka sie po 4 osby, oczywiscie chlopaki i dziwczyny osobno. 4x300=1200$, a amerykanie placa za te same mieszkania 600$ za wynajem calego, na miesiac. Prosty rachunek!!!!! Jeszcze raz stanowczo odradzam, to poprostu stracone wakacje.

Alan, dalej nie wiem ktoś Ty... Supmar sie pojawił, więc jedna możliwość mniej. Grzesiek?? Hmmm...

Z Tym KM nie było tak strasznie, a mieszkanie?? Miałeś umeblowane, wyposażone, i nie płaciłeś rachunków, gdybyś zastał puste mieszkanie za $ 600, i chciał na czymś spać, jeść, itp, to chyba byś na tym lepiej nie wyszedł, chyba ze lubisz po Japońsku, na podłodze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak by the way Kingsmilla: parę inspektorek które skutecznie podpiep.... napiwki już tam nei pracuje, Lidia, Aida, Cecilia ;) Hehehe, sie menagerowie za to wzieli.

Poza tym jak jest teraz, okaże sie zaniedługo :)

A co do tych nadgodzin, musieli jakoś pogodzic nasz interes z interesem pracujących tam na stałe amerykanów. Chociaz co do zatrudniania nas z KM w Busch Gardens i ludzi z Busch Gardens to mnie to ciut dziwiło. Ci z buscha mogli zostać tam, i brać te nadgodziny które my mieliśmy, my byśmy zostali u siebei, i nei było by dziwnych sytuacji gdy jedni zazdroscili drugim...

ALe cóż, w Buschu się różnie działo;) Wtajemniczeni wiedza o czym mówię:) hehehe

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Osa

Ty stary Kingsmilowy wyjadacz to tam sobie niezle radziles wiec rozumiem ze nie narzekasz ;)

Co do mieszkania to okey bylo warte swojej ceny nie mniej jednak wedlug mnie ciut za drogie.

Faktem jest ze wiecej osób narzeka na KR niz sobie chwali pobyt tam, pozatym zdaje sie ze sie tam wybierasz po raz kolejny wiec jasne jest ze nie objedziesz swojego pracodawcy:lol:

Kingsmilowi mówimy nie :!: :!: :!:

A tak w ogóle co wymysliles z odzyskaniem podatku?

Bo babki w ytp nie bardzo sie na tym znają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wymyśliłem?? www.amtax.pl

Już rok temu z ich usług korzystałem, i polecam ;)

prowizja niewielka, odzyskałem 100%, w tym roku odzyskam około 99% , więc nei jest źle.

No coś, z tego co wiem nie jestem jedynym który tam wraca:Kamila, Kamila, Iza, i jeszcze kilka osób których nei znasz:) bedzie ok, fajna brygada. A Ty jedziesz Supmar do USA??

A Ty wiesz kto to jest Alan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech USA juz nie dla mnie :)

Za miesiac sie bronie i czas sie rozejrzec za jakimś etacikiem w PL

Co do Alana to hmm...

wielkiego wyboru nie ma wiec chyba w dobrym kierunku idziesz stawiajac na grzeska ;)

Swoją drogą sam jestem ciekawy wiec...

... ALANIE UJAWNIJ SIE :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...