Skocz do zawartości

Ged


maniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnosnie GED. Gdzie moge zrobic, aby GED bylo rownowazne  z polska matura

Pozdrawiam

Maniak

Wszedzie w USA mozesz zrobic GED. Jest rownowazne z polska matura, wystarczy zlozyc wniosek, zalaczyc zalaczniki i kuratorium oswiaty wyda Ci zaswiadczenie, ze dyplom GED jest odpowiednikiem polskiej matury i na studia mozesz isc, ale nie kazda uczelnia moze Cie zaakceptowac, bo nie bedzie jak miala przeliczyc na pkty oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz matury są na punkty (od 2002r. z przerwą w 2003r. czy jakoś tak ;-) ) każdy poziom, w moim przypadku, to było w granicach 0-100 pkt - zaliczało około 30pkt (lub mniej -> amnestia Giertycha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Chicago zlozylem podanie w czerwcu i 22 wrzesnia mam juz zdawac.  Wiec chyba nie wszedzie trzeba czekac 6 miesiecy.

Pozdrawiam

Maniak

Ja pisalem o NY

1180552004263jl7qu6.gif

W NY aplikuje sie listownie. Czas oczekiwania na egzamin nawet do roku. Nigdzie nie bedzie szybciej niz 6-8 miesiecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Chicago zlozylem podanie w czerwcu i 22 wrzesnia mam juz zdawac.  Wiec chyba nie wszedzie trzeba czekac 6 miesiecy.

Pozdrawiam

Maniak

Ja pisalem o NY

1180552004263jl7qu6.gif

W NY aplikuje sie listownie. Czas oczekiwania na egzamin nawet do roku. Nigdzie nie bedzie szybciej niz 6-8 miesiecy.

w NY nie bedzie szybciej niz 6-8 miesiecy nigdzie, jesli mam sie poprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...