Skocz do zawartości

Hotel w New York City


Przemero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Proszę o pomoc w wyborze niedrogiego hotelu w NYC - Manhattan. Może macie jakieś sprawdzone miejsce. Na stronie tripadvisor.com moża sprawdzić rzczywiste zdjęcia pokoji hotelowych a nie te, które widnieją w reklamach. Niestety nie ma tam dużego wyboru. Nie chciałbym się rozczarować po przylocie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.  Proszę o pomoc w wyborze niedrogiego hotelu w NYC - Manhattan. Może macie jakieś sprawdzone miejsce. Na stronie tripadvisor.com moża sprawdzić rzczywiste zdjęcia pokoji hotelowych a nie te, które widnieją w reklamach. Niestety nie ma tam dużego wyboru. Nie chciałbym się rozczarować po przylocie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Wszystko zależy od funduszy, poniżej 100 USD nie ma nieczego (akceptowalnego) od 150 USD można już coś znaleźć ale to też może być dla wielu osób nieakceptowalne.

Podaj zakres cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkałam w małym motelu przy Lexinton w samym centrum Manhatanu. Pokoje były bardzo ładne , cena w weekendy to 125 $ ale w tygodniu niestety wzrasta do blisko 190$ na pokuj. Ale mówię tu o pokoju dwuosobowym. Jeśli pójdziesz najpier do Visitor Centrum znajdziesz tam gazetki z kuponami które po okazaniu w recepcji dają ci prawo do niższej ceny za pokój. Wynajmując jednak na Manhatanie upewnij sie co w pokoju jest gratisowe a za co dodatkowo poberają pieniądze (Nintendo, oglądanie fimów, centrum komputerowe itp.) mogąsię okazać płatne.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalam hotelu w tym regionie pare dni temu, najlepiej jakiejs bezpiecznej ale i taniej sieci , wszytsko od $200, szczegolnie jezeli jest przy subwayu, sprobuj poszukac hoteli z sieci Comfort Inn, duzo ich tutaj

Ja dodatkowo polecam motele typu Super 8, lub wejdźcie na stronę www.octopustravel.com i tam na pewno coś znajdzie sie w przystępnej cenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Proszę o pomoc w wyborze niedrogiego hotelu w NYC - Manhattan. Może macie jakieś sprawdzone miejsce. Na stronie tripadvisor.com moża sprawdzić rzczywiste zdjęcia pokoji hotelowych a nie te, które widnieją w reklamach. Niestety nie ma tam dużego wyboru. Nie chciałbym się rozczarować po przylocie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Przykladowe :

1. Latham Hotel - $114 za dobe kolo Empire State & Madison Sq Gardens

http://www.expedia.com/pub/agent.dll/qscr=dspv/htid=1483268

2.Vanderbilt YMCA - Cena $97 za dobe

224 East 47th Street,New York, NY 10017

Area: Midtown East

http://www.orbitz.com/App/shared/pagedef/r...ge=interstitial

Takze polecam strony do szukania jak:

www.expedia.com

www.orbitz.com

www.priceline.com

www.cheaptickets.com

www.hotwire.com

www.kayak.com

www.hotels.com

www.gtahotels.com

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdeczne dzięki za wszystkie cenne informacje. Zapomniałem dodać dość istotnego szczegółu, że chodzi mi o okres Sylwestra. Ja natomiast już jestem po praniu mózgu, ponieważ przejrzałem chyba wszystkie możliwe oferty na wszystkich portalach :) Pozdrawiam serdecznie, acha wybrałem Hilton Garden Inn Times Square. A czy było warto dam znać na początku Stycznia 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdeczne dzięki za wszystkie cenne informacje. Zapomniałem dodać dość istotnego szczegółu, że chodzi mi o okres Sylwestra. Ja natomiast już jestem po praniu mózgu, ponieważ przejrzałem chyba wszystkie możliwe oferty na wszystkich portalach :) Pozdrawiam serdecznie, acha wybrałem Hilton Garden Inn Times Square. A czy było warto dam znać na początku Stycznia 2008.

To gratuluje z tego co słyszałam NYC jest najpiękniejszy własnie w okresie świątecznym, i wtedy też w ludziach następuje wspaniała przemiana są po prostu dla siebie bardzo mili. Życze wszystkiego najlepszego i szampańskiej zabawy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam niedawno doskonały link - http://www.mia-ny.com/Praktyczne/Informacj...urystow_pl.html z bardzo praktycznymi poradami a dotyczny on wynajmu całkiem niedrogich i tych droższych hoteli w NYC. Bardzo polecam.

Dodatkowo są tam odnośniki do doskonałych wyszukiwarek hoteli, samochodów i tp. w usa.

Mam nadzieję że sie komuś przyda

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...