Skocz do zawartości

tani parking na manhatanie :]?


Mikie84

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz zarezerwowany hotel to dopytaj się czy maja swój parking lub powinni wskazać ci parking gdzie zatrzymują się goście danego hotelu.

Ja mieszkałam przy Lexington i miałam parking wskazany przez motel jedną przecznice dalej. Płaciłam 20dol. za dobę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking "hotelowy" odpada bo zarezerwowan nocleg mamy w hostelu, czyli schronisku mlodziezowym,

wiec czekam na kolejne sugestie gdzie mozna w miare tanio i bezpiecznie pozostawic wypozyczone auto w NYC w miare blisko Manhatanu?

Sprawdzcie sobie tutaj.

http://www.weparknewyork.com/index.asp

Radze zrobic kalkulacje i potem zdecydowac sie na konkretny parking, czasami ceny potrafia sie znacznie roznic a parkingi sa na sasiednich ulicach. Poszukajcie tez na tej stronie kuponow ze znizkami. Wydrukujcie sobie tez mapke dojazdu bo Manhattan jest w znacznej czesci jednokierunkowy. Parkingi tej sieci to glownie podziemne (w koncu Manhattan), wjezdzacie na bramke, mowicie "dzindybry", zostawiacie kluczyki w stacyjce, czlowiek wam daje kwitek i tyle. Milego zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...