Skocz do zawartości

Au Pair co i jak?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałam sie zapytać o to jak wygląda życie Au Pair w Stanach.Czy można chodzic do high school np. na wieczorowe czy raczej nalezy zapomniec o nauce? Czy oni dają tam pieniądze raz na tydzien, 2 czy kiedy. Bo jak jedna z dziewczyn zauważyła, na początku też trzeba za coś żyć. Na ile mozna wyjechac jako Au Pair? Cały czas czytam ze rok, a gdyby ktoś chciał zostać na dłużej. Co dzieje sie z dziewczyną z której rodzice dziecka nie są zadowoleni, albo kiedy dziecko nie zaakceptuje nowej niani? Jeżeli ktoś mógłby mi odpowiedzieć byłabym bardzo wdzięczna. jJa nie znalazłam takiego tematu a te pytania myśle ze sa wazne i przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem Au Pair w USA od tygodnia. No wiec mozesz jechac na wakacje albo na rok z mozliwoscia przedluzenia do 2 lat. Musisz zrobic 6 kredytow studenckich, tj jakies 72 h zajec, czyli musisz sie zapisac na jakis kurs. Kursy sa rozne, ja bede chciala sie zapisac na cos z angielskim, zeby pozniej zrobic TOEFL. Rodzina Ci daje 500$ na ten kurs, jak sa drozsze to Ty doplacasz z kieszonkowego, ktore otrzymujesz co tydzien, czyli 160$.Ale nie mozesz chodzic do normalnej szkoly albo na studia, bo musisz sie opiekowac dziecmi. Kiedy nie spodobasz sie rodzinie albo oni Tobie to mozesz zmienic rodzine jak juz jestes w USA. Ja pojechalam przez biuro i oni pomagaja to zalatwic. To chyba tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...