Skocz do zawartości

CAMP 2008-targi


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
pewnie w lutym, ale zapomnij o camp america, albo lec z nimi do stanow i jak tylko wyladujesz na lotnisku uciekaj!!! nie jedz na camp!!! chyba ze chcesz sie poczuc jak na obozie we wloszech...

@horcrux0: Dlaczego od razu zniechęcasz ludzi do formy wyjazdów W&T jakim jest camp ? To, że ty masz złe doświadczenia, nie znaczy, że wyjazd na camp jest zły. Nie generalizuj. :)

Wiem, ze jeszcze daleko do nastepnych wakacji, jednakze juz chcialbym sie rozejrzec za campem na 2008.

@KUBA-CIKE: Dobrze, że już myślisz o wyjeździe na wakacje. Podejrzewam, że większość targów, tak jak zostało już napisane, odbywać się będzie na przełomie luty-marzec. Z doświadczenia wiem, że CCUSA organizuje targi na program Camp Counselors na początku marca. Odwiedź sobie ich stronę i poczytaj trochę. Sam byłem z CCUSA na campie 2 razy, a w tym roku jadę kolejny raz i serdecznie polecam. Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wiem, ze jeszcze daleko do nastepnych wakacji, jednakze juz chcialbym sie rozejrzec za campem na 2008. W zwiazku z tym mam pytanko, kiedy odbeda sie najblizsze targi? Dzieki i Pozdrawiam

Targi Camp America przewaznie sa : poczatek grudnia Resort America, luty Camp America w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie w lutym, ale zapomnij o camp america, albo lec z nimi do stanow i jak tylko wyladujesz na lotnisku uciekaj!!! nie jedz na camp!!! chyba ze chcesz sie poczuc jak na obozie we wloszech...

eee bez przesady zeby zaraz uciekac, a coz to Ci za krzywde zrobili;-) bylem na campie pare razy i zyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja także byłam już kilak razy i to że wracałam z roku na rok jest świetnym dowodem że pop prostu mi sie tam podobało. Wszystko zależy od tego po co wyjeżdzacie do USA. Camp jest programem wymiany kulturowej, na którym można się dobrze bawić i poznać naprawdę wspaniałych ludzi, zarobić do tego trochę pieniążków. Jeśli ludzie są świadomi tego co ich czeka na miejscu, nie doznają zawodu. Ja w każdym razie zachęcam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...