Skocz do zawartości

YES Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Ja wyjezdzalem z yesa 2 razy. W tym roku jade znowu. Moge polecic. Za pierwszym razem pracowalem na florydzie w Panama City Beach a za drugim razem w NC w klubie golfowym. Bylo fajnie. Polecam kazdego taki sposob na spedzenie wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja tylko krociutko do elmo:

wytlumacz mi prosze co ma wspolnego INTRAX z oferowana przez YESa praca?

Ma tyle wspólnego, ?e akceptuje oferty pracy i tyle. A to jakie YES ma oferty pracy zalezy od YESa, nie od organizacji sponsorujacej

Osobiscie polecam, nie mialam zadnych problemow z YESem, z Intraxem to juz inna historia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...

Halo!

Nie wiem co tam sie teraz dzieje ale przez 3 lata z rzedu wyjezdzalam z Yesa do Stanow i nigdy nie bylo jakichs razacych problemow. To tylko ludzie i oni wspolpracuja z innymi ludzmi wiec opoznienia moga sie zdazyc przy papierkowej robocie. Napewno sa dobra, solidna firma, ktora dba o swoich "podopiecznych" i to widac bo osoby, ktore wyjechaly z Yesem raz wracaja! Tyle na temat katowickiego biura, nie wiem jak inne miasta ale nigdy nie slyszalam narzekania wiec chyba tez dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dopiero wyjeżdzajac kolejny raz zwraca sie uwagę na pewne rzeczy....Nie chcę sie rozpisywać na temat kłamstw jakie opowiadają w Yesie potencjalnym kandydatom na wyjazd, bo mogłoby sie tego dużo uzbierac...

bez sensu piszesz dziewczyno...

od tego ejst forum by własnie pisac i ewentualnie przestrzec ludzi chcących jechac na worka z YESem

ja również lece z yesem... lece pierwszy raz i z checia bym sie dowiedział o twoich doswiadczeniach z nim zwiazanych...

ja tez juz mam zdanie wyrobione na ich temat... ale mysle ze w kazde biuro ma swoje plusy i minusy... jedno wieksze drugie mniejsze...

ja po drobnych nerwach na yesa musze jednak przyznac ze jest ok... nie wiem jak inne biura... ale zeby sie wypowiedziec ktore najlepsze to trzeba by co roku leciec z innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...