Skocz do zawartości

YES Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

No to moze napisze najpierw o jednej rzeczy...Jedziemy z Yes`a drugi raz, namówiliśmy w tym roku również znajomych, bo wydawało nam się, ze są całkiem ok. Do czasu kiedy zaczęło sie przedstawianie ofert pracy...Kiedy nasz wspólny koordynator powiedział naszym znajomym,że już lecimy w miejsce gdzie bylismy w zeszłym roku, tylko po to,żeby oni zdecydowali się na coś innego..W gruncie rzeczy oferta o której im mówili wogóle nie istniała,a my też nie wiedzielismy o niczym...

Sprawa druga chcielismy sprawdzic pewna oferte, o której nasz koordynator powiedział "nie ma, nie było i nie będzie" i skontaktowalismy sie z innym oddziałem Yes`a.. i tam oczywiście powiedzieli nam,ze dana oferta była, tyle tylko,ze ktoś ją juz dostał...

Kolejna rzecz...zapisywaliśmy sie do Yesa i przedstawiliśmy wprost nasze oczekiwania, wtedy powiedziano nam,ze nie ma problemu....Po czym zwlekano ze wszystkim przez 4 miesiące....i powiedziano nam,ze tamto niestety nie wypali...

Takze jakkolwiek po zeszłym roku byłam zadowolona z Yes`a tak w tym roku wszystko pozostawia wiele do życzenia...

A to i tak tylko niektóre sprawy...

Powijam już kwestie biletu...

A tak apropo czy ktoś pytał w Yesie dlaczego cena biletu rózni się od tej, którą podają na stronce????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

taaa masz racje to samo ja miałem...

najpierw pytano mi sie o preferencje... posciemniano mnie ofertami po cyzm gdy ja po prostu powiedziałem ze mi onie nie odpowiadaja, babka pwoiedział ze ona nie umie niczego znaleźć bo nie zna moich preferencji tzn gdzie chce leciec i wogule... a tak naprawde przedstawiłą same gówniane oferty na ktre ja neichciałem sie zgodzic... ale w koncu gdy ja zaczałem naciskac znalazło sie cos...

a co do biletu tez sie nie wypowiem... podobno w zesłzym roku tez była inna cena 4 raty... w sumie ta sama co w tym roku a na stronce dalej co innego... w sumie mozna by sie rzucac o to

ale teraz to kłade na to lache juz... teraz jestem bardziej zajarany wyjazdem... ale wiem jedno na drugi raz bym na to juz nie poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dawno nie wchodzilem na forum bo mialem problem z kompem...ale to co teraz tutaj czytam troche mnie zszokowalo...

tak jak pisalem na innym poscie jade z Yes'em drugi raz i ja jestem zadowolony.Mam sporo znajomych, ktorzy mysla tak samo jak ja.

Nie wiem, moze macie wygorowane preferencje, ze oferty zaproponowane przez biuro Wam nie odpowiadaja?!

Mam nadzieje, ze Wasze problemy sie wyjasnia- ja w USA mam zamiar dobrze sie bawic :)

Pozdrawiam

Steve

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...