Skocz do zawartości

Jak utrzymac syna legalnie? NJ


Juno

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowieku! Po co ty siedzisz na tym forum! I co znacza twoje komentarze!

Zadalem pytanie, po co sie odzywasz skoro nie masz nic do powiedzenia!

To ze ty miales sie jak utrzymac legalnie nie oznacza ze ja mialem!

Gratuluje!

Moje komentarze oznaczaja to ze nie toleruje takich pasozytow jak ty. Chcesz mieszkac w USA, prosze bardzo, zrob to legalnie a nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi wyborami to ja wątpię ze oni coś zmienia na nasza korzyść, za dużo "nas" tam jest i Polska to za duży kraj na zniesienie wiz. Występuje zbyt duże prawdopodobieństwo do duzej fali emigracji, ponieważ dużo Polaków ma rodziny w Usa itd. Loteria wizowa jest jak na razie zamknięta dla Polaków, ponieważ zbyt dużo nas tam sie przeniosło. Zamiast wyzywac od pasozytow, czy przestepcow powinno sie wczesniej odeslac wnioskodawce postu do dzialu emigracja. Sa Polacy i Polaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juno - dopoki syn ma wize ktora pozwala mu sie uczyc to bedzie legalnie w usa. A jesli jest na wizie turystycznej to zalatw mu w szkole wize studencka. Jesli nie wiesz jak zaloz nowy temat.

ten temat zamykam, odpowiedz juz zostala udzielona a zaraz komus cos sie wymknie i zle sie to skonczy (czytaj czasowy ban).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...