Skocz do zawartości

Ciekawy sposób na kupowanie dużo tańszych biletów lotniczych


www.aircafe.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na jakimś forum o biletach lotniczych fajny sposób na tańsze kupowanie biletów lotniczych... o idei kupowania w grupie słyszałem kiedyś, ale o tym powiem szczerze pierwszy raz. Piszcie tutaj, jeśli już Wam coś takiego już przyszło do głowy i próbowaliście kupować bilety lotnicze w ten sposób. Opis sposobu znalazłem TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na jakimś forum o biletach lotniczych fajny sposób na tańsze kupowanie biletów lotniczych... o idei kupowania w grupie słyszałem kiedyś, ale o tym powiem szczerze pierwszy raz. Piszcie tutaj, jeśli już Wam coś takiego już przyszło do głowy i próbowaliście kupować bilety lotnicze w ten sposób. Opis sposobu znalazłem TUTAJ

primo: tylko jedna z tych linii lotniczych umożliwia loty transoceaniczne (aerLingus)

secundo: w przypadku tamtych linii lotniczych sposób ustalania cen jest inny niż w przypadku "zwykłych" linii - Norwegian.no, centralwings czy skyeurope są przykładami linii niskokosztowych w których ważniejsze od terminu wylotu są swego rodzaju "widełki" w taryfach - może się zdarzyć tak że przy zakupie dużo wcześniej (np zaraz po wprowadzeniu nowego rozkładu lotu) skupujemy najtańsze bilety - a przy kontaktowaniu się z działami rezerwacji grupowych, zawsze jest to kwestia uznaniowa pracowników jaką kwotę zaoferują (czyli na bardzo popularnych trasach oczywistym jest stwierdzenie że działy rezerwacji grupowych będą celowo zawyżały ceny, mimo że gdyby tyle samo osób chciało sobie kupić samodzielnie bilety (przez stronę a nie przez RG) byłyby tańsze) - bo takie bilety zawsze zejdą, nawet w najwyższych "widełkach"

kiepska reklama własnego forum ;-)

ps miałem praktyki w dziale rezerwacji grupowych pewnych linii lotniczych także coś o tym wiem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...