Skocz do zawartości

AU PAIR POSZUKIWANA!


Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak: STANY ZJEDNOCZONE, TENNESSEE rodzina polsko amerykanska - niebac sie tego bo jezyka PL wcale sie w domu nieuzywa, ja moze z raz uzylam w ciagu poltora roku. jedno dziecko 3.5 roku, chlopiec, na moim fotologu do zobaczenia ( www.fotolog.com/oliwka911gt ). praca ok 40h tyg. maly jest 3 dni w tyg w szkole. obowiazki to odebrac malego ze szkoly, jechac z nim do biblioteki, parku muzeum, zorganizowac muz czas ogolnie rzecz biorac, ogarnac jego pokoj po zabawie by zabawki sie niewalaly gdzie popadnie, malego pranie zrobic. w sumie to wszystko. plan tygodnia staly. wyjazd TYLKO I WYLACZNIE przez agencje! co w zamian, wynagrodzenie agencyjne, benzyna, szkola, wlasne pietro z lazenka , duza szafa, tzw biblioteka, kom, porzadne i bezpieczne auto. rodzina duzo podrozuje po stanach i nietylko. bardzo sympatyczni, dobrzy i szczerzy ludzie. wiecej info:

mail - oliwka911gt@tlen.pl

GG - 8288866

tlen - oliwka911gt

skype - oliwka911gt

aha, ja wyjezdzam na poczatku stycznia, a dziewczyna potrzebna jest koniec stycznia poczatek lutego.

NIEODPOWIADAM NA MAILE O TRESCI: MOZESZ PRZESLAC MI ZDJECIA RODZINKI, BEZ PODPISU ITP.

czekam na powazne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...