Skocz do zawartości

Wyjazd na kamp, jakie macie doswiadczenia z firmami?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyjechalem dwa razy z columbus club ale nie ma co sie o nich rozpisywac bo zamkneli oni juz swoja dzialalnosc, jestem z lublina i tutaj CCUSA ma zla opinie, dlatego tez po radzie mojego dyrektora kampu zdecydowalem sie na camp leaders, mimo ze sie aplikowalem przez biuro w anglii to naprawde nie bylo zadnych problemow.

Z tego co widzialem na ich stronie to wlasnie otwieraja swoje przedstawicielstwo w Polsce, wiec ja juz wybralem swoja firme,

A czym wy sie kierujecie wybierajac sposrod tych trzech???tylko opinią znajomych???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z lublina i tutaj CCUSA ma zla opinie

Ja też jestem z Lublina, ale nie wiem czy mówimy o tym samym mieście. Bo w tym Lublinie, w którym ja mieszkam nikt nigdy złego słowa o CCUSA nie powiedział. I bardzo Cie proszę, dobrze się zastanów zanim następnym razem napiszesz coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjechalem dwa razy z columbus club ale nie ma co sie o nich rozpisywac bo zamkneli oni juz swoja dzialalnosc, jestem z lublina i tutaj CCUSA ma zla opinie, dlatego tez po radzie mojego dyrektora kampu zdecydowalem sie na camp leaders, mimo ze sie aplikowalem przez biuro w anglii to naprawde nie bylo zadnych problemow.

Z tego co widzialem na ich stronie to wlasnie otwieraja swoje przedstawicielstwo w Polsce, wiec ja juz wybralem swoja firme,

A czym wy sie kierujecie wybierajac sposrod tych trzech???tylko opinią znajomych???

ja tez akurat jestem z lublina i wyjezdzalem z CCUSA juz 3 razy i za kazdym razem wszystko bylo ok! teraz wyjezdzam z nimi juz kolejny raz bo sie nie zawiodlem ani razu. nie wiem skad masz taka opinie skoro sam z nimi nie byles to czym Ty sie kierujesz? tylko opinia znajomych? ja jak wyjezdzalem pierwszy raz wybralem ta firme ze zdrowego rozsadku i naturalnego szacowania i oceniania ktora firma jest dla mnie najlepsza, opinia znajomych takze wchodzila w gre ale dopiero potem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z Lublina, ale nie wiem czy mówimy o tym samym mieście. Bo w tym Lublinie, w którym ja mieszkam nikt nigdy złego słowa o CCUSA nie powiedział. I bardzo Cie proszę, dobrze się zastanów zanim następnym razem napiszesz coś takiego.

O rany skad tyle agresji,

ja tylko wyglaszam swoja opinie, moja znajoma dzieki CCUSA wyladowala na jakims strasznym kampie zydowskim i caly wyjazd odliczala dni kiedy sie skonczy, miala tez problemy z ubezpieczeniem, ale przeciez to tylko subiektywna opinia.

Ja jadac jako returners z camp leaders zaplacilem jedynie za bilet i wize, nie ponioslem zadnych dodatkowych kosztow, wiec jesli mowisz o finansach to nie wiem czy mozna ich pobic!?!?!

I naprawde nie wiem skad tyle agresji, o ile wiem CCUSA to firma miedzy narodowa, wiec lublin jedynie aplikuje ludzi, reszta zalezy od centrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany skad tyle agresji,

ja tylko wyglaszam swoja opinie, moja znajoma dzieki CCUSA wyladowala na jakims strasznym kampie zydowskim i caly wyjazd odliczala dni kiedy sie skonczy, miala tez problemy z ubezpieczeniem, ale przeciez to tylko subiektywna opinia.

W mojej wypowiedzi nie było żadnej agresji, chyba źle ją zinterpretowałeś.

, moja znajoma dzieki CCUSA wyladowala na jakims strasznym kampie zydowskim i caly wyjazd odliczala dni kiedy sie skonczy, miala tez problemy z ubezpieczeniem, ale przeciez to tylko subiektywna opinia.

No właśnie, to subiektywna ocena, w dodatku opinia Twojej znajomej. Widzisz, część ludzi nie zdaje sobie sprawy, że praca na campie to też praca, że tam się nie jedzie wypoczywać i stąd czasem takie opinie. W tym wypadku bardziej oskarżałbym camp, a nie CCUSA. Twoja znajoma powinna powiadomić CCUSA jeśli na campie była źle traktowana itp. Jeśli nie zrobiła tego w ciągu pobytu tam, to powinna to zgłosić do biura teraz, tak żeby można było na przyszłość uniknąć takich sytuacji.

Ja jadac jako returners z camp leaders zaplacilem jedynie za bilet i wize, nie ponioslem zadnych dodatkowych kosztow, wiec jesli mowisz o finansach to nie wiem czy mozna ich pobic!?!?!.

Ja jako returnee z CCUSA płacę opłatę programową, (która wynosi mniej niż bilet lotniczy do USA) i opłatę wizową. Nie wiem ile Ty za bilet płacisz, ale mnie cały interes (łącznie z opłatą wizową) kosztuje mniej niż $600, a z tego co wiem to bilet lotniczy np do NY to wydatek rzędu $800 - $1000 zależnie od terminu.

I naprawde nie wiem skad tyle agresji

Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi, jeśli odebrałeś moją wypowiedź jako agresywną, to sorry, nie miałem tego na celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze sie zapoznasz na jakich zasadach dzialaja te wszystkie firmy to sie dowiesz ze zanim wysla swojego uczestnika na kamp to daja obozowi akredytacje, wiec teoretycznie kampy powinny byc sprawdzone, oczywiscie jest to bardzo subiektywne wiec nie ma co dyskutowac kazdy wie swoje.

Ja jako returnee z CCUSA płacę opłatę programową, (która wynosi mniej niż bilet lotniczy do USA) i opłatę wizową. Nie wiem ile Ty za bilet płacisz, ale mnie cały interes (łącznie z opłatą wizową) kosztuje mniej niż $600, a z tego co wiem to bilet lotniczy np do NY to wydatek rzędu $800 - $1000 zależnie od terminu.

Tak to napisales ze az sie zdziwilem i sprawdzilem na stronie: wiec twoja opcja nr 2 to polata za program 545 $ i w tym masz lot, super tylko dostajesz kontrakt wprost fantastyczny 1400$

Wiec teraz powiem ci moje koszty w zeszlym roku jadac przez Camp Leaders: bilet ( na wlasna reke kupilem 630$, wiza 100$) a kontrakt po 3 latach na kampie 2900$

Chyba przyznasz ze roznica jest zasadnicza, moj kumpel byl na innym kampie drugi raz i jadac przez ta opcje w CL co ja dostal 2700$, a z tego co widze twoja firma nawet w opcji z wlasnym lotem daje 2050$ kontraktu,

Wiec jak juz piszesz ze dostales taka swietna opcje na wyjazd to moze warto napisac wszystkie szcegoly a nie robic marna reklame :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to napisales ze az sie zdziwilem i sprawdzilem na stronie: wiec twoja opcja nr 2 to polata za program 545 $ i w tym masz lot, super tylko dostajesz kontrakt wprost fantastyczny 1400$

No to Ty się kolego chyba nie znasz, bo jakbyś się znal to byś wiedział, że zarobki w przypadku powrotu na camp ustalasz sobie z dyrektorem obozu, a ten nie może Ci zapłacić mniej niż gwarantuje firma przez którą jedziesz, w tym przypadku $1400. Nie twierdzę, że mój kontrakt jest fantastyczny, ale opiewa na kwotę $3200.

Wiec jak juz piszesz ze dostales taka swietna opcje na wyjazd to moze warto napisac wszystkie szcegoly a nie robic marna reklame :)

No ja nadal uważam, że moja opcja jest świetna i nie pomijam żadnych szczegółów. A w kwestiach marnej reklamy to chyba Ty jesteś specjalistą, jak już ktoś na forum wspomniał. Przecież to nie ja odgrzebuję stare tematy żeby tylko wpisać w nich nazwę Camp Leaders i to nie ja zakładam kilka nowych bezsensowych tematów, tylko po to żeby na głownej stronie działu Camp widniała nazwa CL. Mam nadzieję, że admin to zauważył i poczyni odpowiednie działania, żeby to ukrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...