Skocz do zawartości

Kto z Lublina na W&T 2008?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, btc nie ma już oddziału w Lublinie. Co do lubelskiego oddziału almaturu to kompletnie niczego nie mozna sie tam dowiedziec-->odsyłają na strone internetową:/ Ja jade z Emakopolu bo maja najlepsze oferty do kasyn. Prawdopodobnie jutro sie zapisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje ze znajomym na te wakacje wyjazd do USA, ale tez jeszcze nie wiemy dokladnie z jakiej firmy...zastanawialismy sie nad YTP, ale nie jestesmy do tego przekonani. W czwartek na KULu bedzie spotkanie dotyczace wyjazdu wakacyjnego, wiec w imieniu organizatorow serdecznie zapraszam :) To bylby nasz pierwszy taki wypad za ocean. Po czwartkowym spotkaniu z ta firma napisze wiecej na ten temat. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malin a gdzie dokładnie ma być to spotkanie z ytp?? i o której w ogóle?? :)

To nie bedzie spotkanie z YTP, tylko z jakas inna firma W&T - nazwy nie znam :) Miejsce spotkania to KUL, budynek starego gmachu, sala 244, jutro (tj. czwartek). A co do YTP, to targi tej firmy beda w Lbn dnia 26go stycznia - tak mi napisal ich partner, wiec tez sie zapewne wybiore, ale nie jest powiedziane ze wybiore wlasnie YTP. To do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej !ja jade ze znajomymi z lublina na Alaske aczkolwiek korzystamy z biura Guliwer ktore miesci sie we wroclawiu.Na ostatnie wakacje wyjezdzalam z tym samym biurem i w to samo miejsce i jest naprawde zadowolona,zadnych problemow takze polecam:)a moze ktos wybiera sie na alaske??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Planuje leciec do CA w połowie czerwca i wracac na koniec wrzesnia. Znalazlem ciekawy program W&T do Santa Cruz(praca w parku rozrywki)

Jesli ktos jest chetny sie dołączyć to podaje swoje gg 1409315(pisac nawet jak niedostepny) pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...