Skocz do zawartości

CCUSA rozmowa kwalifikacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

mnie pytali np o wszystko co mialem zawarte w aplikacji ktora wypelnialem online czyli o doswiadczenia itp.glownie skupiali sie na 3 skillach ktore sobie wybralem a moj angielski stal na niskim poziomie (matura z niemieckiego :P) ale jakos wybrnalem i udalo mi sie pojechac na camp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wypelneiniu aplikacji dostalem informacje zeby zebrac komplet dokumentow czyli referencje,umowa,wplata a nastepnie po zlozeniu tych dokumentow poinformowali mnie telefonicznie kiedy i gdzie mam rozmowe.To bylo jakies tydzien czasu,a z jakiego miasta jestes jesli moge zapytac :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mozliwe ze w Katowicach miales przyjemnosc z Julia i Ania w ccusa :P.uderzaj do nich jak w dym wytlumacza ci wszystko jak trzeba i mozesz pozdrowic przy okazji.a rozmowy sie nie boj to tylko formalnosc.ja sam jutro ide na takową :).wprawdzie kolega rok temu nie przeszedl rozmowy ale do dzis nie wiem co bylo powodem...mowili ze angielski ale nie wierze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest tak jak napisalas a rozmowa jest mianowicie po to zeby stwierdzic czy uczestnik jest w stanie chociaz troche zrozumiec i powiedziec cokolwiek po angielsku i nie orientuje sie jak w innych firmach ale wydaje mi sie ze jest podobnie.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak juz sie nabiegam, i wplace pieniadze ( rozumiem ze jest to jakas mala zaliczna no ale zawsze) i wtedy ktos wpadnie na to ze sie jednak nie nadaje bo nie rozumiem angielskiego i juz, to co wtedy?? :P

no wlasnie CL ma inaczej u nich proces rejestracji jest dokładnie na odwrót- aplikacja, rozmowa, interview, dokumenty , umowa i dopiero pierwsza wplata, to rozumiem, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...