Skocz do zawartości

kogo wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałam w Ocean Edge 2 lata temu i bardzo mi się podobało. Brewster to mała miejscowość, ale bardzo ładna. W pracy była super atmosfera, świetni ludzie, wszystko bez problemu:) a poza tym Cape Cod to cudowne miejsce, mnostwo plaż i ciekawych miejsc do zwiedzania. Polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge ci opisac Williamsburg Bush Gardens , Va

wiec jest to park rozrywki, jeden z najwiekszych w usa :P wiec nie nudzil byc sie . Zakwaterowanie chyba kosztuje z 70 dolcow w takim hotelu gdzies jest mnostwo studentow. Mi to akademik przypominalo:) niska stawka ok 7, malo nadgodzin, we wrzesniu jest malo godzin strasznie az w koncu tylko w weekendy czynne wiec trzeba sie zdac na 2 prace ale w sezonie czyli czerwiec sierpnien mnostwo ludzi, w kolejce na rollercastera mozna nawet ok 3 h stac takze ruch ogromny, nio i dostaje sie bileciki za friko:) ogolnie miasto williamsburg raczej male. miejscowosc typowo historyczna, fajnie bo ocean z 1 h drogi Virginia Beach. ja tam nie pracowalam ale mam znajomych jak masz pytana to wal smialo:) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest w tym Williamsburgu z druga praca? a mozesz cos napisac ile godzin pracy maja w bush garden (w lipcu i sierpniu)? moze byc wiecej bo nie chcialbym dolozyc do wyjazdu (niestety bede musial zrezygnowac z dobrej pracy ktora mam i potem szukac po powrocie, wszystkie koszty sam bede pokrywal) . ma to byc fajna przygoda i fajne wakacje:) i moge troche dostac w kosc :P a i tak mam zamiar byc zadowolony,napewno bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jesli zaczniesz szukac jak tylko przyjedziesz to nie bedziesz mial problemow. Duzo tutaj hoteli, restauracji itp. W bush gardens jest mnostwo h ale w sezonie a we wrzesniu zaczyna sie robic nieciekawie. Jesli od samego poczakt jajos sobie to zorganizujesz to nie bedziesz mial problemu. A z tego co wiem to dokladac na pewno nie bedziesz <_< polecam Williamsburg, mnosto studentow, duzo z Rosji, w Bush Gardens mnosto Polakow. Na pewno sprawdzony pracodawca . Jesli chcialbys odemnie rade. to najlepiej jechac jak najwczsniej i zwiedzac we wrzesniu bo sory ze sie powatrzam ale z praca we wrzesniu nie jest ciekawie!!! Jak masz jescze jakies pyt wal smialo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...